• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,850
U osnovnoj i srednjoj sam pisao ćirilicu ljepše nego latinicu.
Sad mi baš nije jasno zašto se u osnovnoj ne ući.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Engleski je dominantan jezik. Koristi latinično pismo. Ako nas ne pregaze neke druge brojnije civilizacije tak bu i ostalo. Čirilica bu se vremenom sve manje koristila i znali buju je samo lokalci. Imam dojam da je u RS zakonom drže na aparatima.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,850
Mislim da nas sad čeka kinesko! :unsure:
Zanimljivo je bilo da smo poslije 2.s.r. u školama imali ruski, negdje engleski, francuski i njemački.
Njemački se u YU još učio na gotici!. Koja je ukinuta negdje oko `62 i Njemci prešli na latinicu.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
600.jpg
Kad je več kolega Tommy ovo uvrstio s naglaskom na šaljivu stranu copy paste: Kaj mislite, jel bi to išlo sa 3-4 komada 539? završetak copy paste, sa zanimanjem sam pročitao svih 148 komentara ispod tog priloga na Youtube.
S puno "ne odgovorenih pitanja" sam otišao s te teme. :unsure::unsure::unsure:
Nije ni u Hrvatskoj ništa veselije i ljepše. Samo što je to još jedna tema o kojoj se rasprave svode na hod po oštrici noža. A i mi svakoga dana, u svakom trenutku, sve više nazadujemo kao društvo.
Ima jedna starija pjesma:

Kud plovi ovaj brod,
kud ljude odnosi
i da li itko zna
što more sprema
Kud vodi ovaj put,
kojim smo krenuli
od svega samo znam
povratka nema.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,581
Da smo u ovoj zemlji izgubljeni u vremenu...al povratka (poboljšanja) nema ;)
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Recimo da kužim kaj se htelo reći… Al ovaj čovjek načelno nije ništa “kriv”. Sustav je tak posložen da sve vodi prema tome. Kaj smo hteli to smo i dobili…
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,532
Recimo da kužim kaj se htelo reći… Al ovaj čovjek načelno nije ništa “kriv”. Sustav je tak posložen da sve vodi prema tome. Kaj smo hteli to smo i dobili…
Ispravak----------Kaj su htjeli to su i ostvarili
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,581
Maknuli finalne reduktore?
Kakve koristi sad od toga i kak to zaustaviti?
 

Najnoviji postovi

Na vrh