• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja sa benzinom tak gume neke moram pumat kad neće sjesti, onda 2 deci nutra benzina, i zapalim na lopati krpu, i samo spustim na gumu, i odma sedne na rub😉
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Ovaj momak je iz BiH ima 2 zetora i fiata radi grmi . Ja bi njega šutno u 3. sporu i ide ko zvijezda ,ovako tesko mu vidis hoce da se ugasi .

Ovaj video je dobar , 7,05 min
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,874
Gledam ovaj video i nije mi jasno da je to takav veliki teret? Ili?

Nije puno, a nije ni malo, neka sredina. Samo ovdje je greška u koracima. Trebao si je na ravnom dijelu ubaciti u sporu brzinu, a on je šaltao usrijed brijega, ovo može biti opasno.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,571
Bolje je prošao od ovog:
Dok složiš prikolicu onda boš sprobal. Pa postaviš video rakete na zadnjim kotačima 👍👍
Samo da to ne bi završilo ovako:
20082011027.jpg
(Fotografija je stara nekoliko godina; prikolica bez kočnica, natovarena sa šljunkom, je potjerala Ursus na nizbrdici. Vozač na sreču nije nastaradao.)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Gledam ovaj video i nije mi jasno da je to takav veliki teret? Ili?
Pa tu na prikolici ima 4t materijala, prikolica još tonu, a teren i uspon nisu zanemarivi.
Ja sam po asfaltu i možda malo većem usponu ali s lakšom prikolicom, vozil u 2. u brijeg (znači, oko 4km/h), a ovaj je krenul s pol gasa u 4.

Bolje je prošao od ovog:

Samo da to ne bi završilo ovako:
(Fotografija je stara nekoliko godina; prikolica bez kočnica, natovarena sa šljunkom, je potjerala Ursus na nizbrdici. Vozač na sreču nije nastaradao.)
Heb... ih kola ili dvoosovinske prikolice, još i visoko postavljena kuka. To je samo za ravnicu, a nikak za brege.
Da je imal jednoosovinsku, nebi ni znal da ide.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Kakav to prah posipa ovaj što je vario blok i što dobiva s time? Nekakve pukotine zatvori još?
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,893
Sreća pa sam ja v ravnici..👌
Na brijegu se nikak ne snalazim, a i tu zna biti problem dojti z polja na glavni put, z punom prikolicom kuruze..
Pa si morem misliti kak je tek na pravom brijegu 🙄
Budem probal najti slike prepolovljenog ursusa, skretal je z glavne ceste na polje i u lijevi kotač ga pogodil auto koji ga išel pretjecat. Žmigavac je delal☝️
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Već smo zaključili, žmigavac niš ne znači. Samo je pokazal namjeru, ali se nije uvjeril da tu namjeru može i sigurno provesti, jer je netko drugi već započel radnju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh