• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vinogradarski strojevi i priključci

Patrik

Član
Pridružen(a)
15 Kol 2007
Poruka
537
Pozdrav, imam prskalicu agromehanika i na njoj dva gumena crijeva po 100m za špricanje vinograda i maslina.
Zanima me ako postoji koji bolji način špricanja( osim atomizera) te sam naišao na ovo.
Koja je razlika u ovim palicama, jedna je mesingana koju i sad koristim, druga piše da je visokotlačna za traktorsku špricu.
Raspršivač s dva roga | Am grupa
Visokotlačna palica | Am grupa

Patrik

Član
Pridružen(a)
15 Kol 2007
Poruka
537
Ima li kakva internet stranica sa tim pistoljima ili trgovina, jer ja vec par dana tražim a našao sam samo u am grupi.
Ili to ljudi ne kupuju jer svi imaju atomizere ili neznam?

Patrik

Član
Pridružen(a)
15 Kol 2007
Poruka
537
E pa da, nisam ni mislio da se to može kupit u hrv.
Ipak cijena je malo paprena, volio bi vidjet kako to izgleda u praksi

bane1978

Član
Pridružen(a)
7 Velj 2012
Poruka
763
Ako te zanima moremo se dogovorit preko pp
U praksi ti to radi kao mini atomizer,uglavnom razlika između one tvoje verzije sa račvom ti je kao dan i noć,pogotovo ti je idealno za voćke i masline,uglavnom brzina špricanja ti je dvostruko brže,ako ne i trostruko

Na vrh