• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vinogradarski traktori

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Mislim da to izgleda previše futuristički za naše vinograde ali mislim da je ovo za nepristupačne terene ne za ravnicu, a i cijena mora bit futuristička :hahah:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Stvarno ti ne mogu pomoc jer se nisam susreo sa takvom mašinom a iskreno mislim da nitko od naših vinogradara to nema, ali pogledo sam videa i čini mi se kao zanimljiva mašina, jedino uz nju ako ces je koristit ko na videu moras imat i traktor za nju vuč i utvoraviač i svašta nešto, koliko sam vidio najviše je koriste za branje, ako baš imaš toliko vinograda na tako strmim padinama i da ti je potreba za ovim ja se nebi dvoumio i naravno ako imaš financija
 

zgubidan2

Novi član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
5
Pozz ekipo..
Znate li možda gdje mogu naći vinogradarski traktor širine cca 160cm , od 80 do 100ks sa klimatiziranom kabinom do max 270 000kn , a da nije stariji od 10godina ??
 

zgubidan2

Novi član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
5
Morati cu pogledati te traktore , ima li mozda tko da zastupa Hurlimann traktore u Hr?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
160cm bi vec bili vocarski a ne vinogradarski.
Same frutteto F i njegovi blizanci u df, hurlimann ili lambo veziji, fendt 200f, nh t4f, claas nexos...

Nema smisla davat hurlimannu prednost ako neki od njegovih blizanaca ima bolju cijenu. Ili servis u garantnom roku.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Fendt 200V serije.
Toplo ti preporučam da zaobiđeš SDF.
 

seba993

Član
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
36
Stvarno ti ne mogu pomoc jer se nisam susreo sa takvom mašinom a iskreno mislim da nitko od naših vinogradara to nema, ali pogledo sam videa i čini mi se kao zanimljiva mašina, jedino uz nju ako ces je koristit ko na videu moras imat i traktor za nju vuč i utvoraviač i svašta nešto, koliko sam vidio najviše je koriste za branje, ako baš imaš toliko vinograda na tako strmim padinama i da ti je potreba za ovim ja se nebi dvoumio i naravno ako imaš financija


Nije problem u strmnim padima neg u tome da je sve teže i teže pronači radno snago da ti oberu. A sa ovakim mogu radit praktički sve (štucat, mulčat, pet...) i nebi mi stastajal 11mjeseca na godino. Naspram New Holand Braud SB56 ili Pellenc Grapes’Line a za Axiss 100.21 baš i nemam teren.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
A eto onda nabavi pa ces vidit kako ce ti se pokazat na forumu je jako malo vinogradara ako i ima koji to je hobi nista profesionalno
 
Na vrh