• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIRO-EXPO 2008-2009-2010

J

JOSIP.1

Guest
Evo posto neki mozda znaju, neki mozda ne znaju, u Virovitici se od 17-20.01.2008 odrzava sajam poljoprivrede i gospodarstva pod nazivom VIRO-EXPO.
Svake god se broj sto domacih sto inozemnih izlagaca povecava, a ove god se ocekuje rekordan broj, kao i najveca povrsina sajamskog prostora do sada.

neznam ima li itko osim mene i krese iz (blizu) virovitice, pa sam ja preuzeo tu duznost da Vas sve pozovem da dodjete u nas grad i posjetite sajam, necete pozalit iz god u god je sve ljepsi.

hvala!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Re: VIRO-EXPO 2008

JOSIP.1 kaže:
Evo posto neki mozda znaju, neki mozda ne znaju, u Virovitici se od 17-20.01.2008 odrzava sajam poljoprivrede i gospodarstva pod nazivom VIRO-EXPO.
Svake god se broj sto domacih sto inozemnih izlagaca povecava, a ove god se ocekuje rekordan broj, kao i najveca povrsina sajamskog prostora do sada.

neznam ima li itko osim mene i krese iz (blizu) virovitice, pa sam ja preuzeo tu duznost da Vas sve pozovem da dodjete u nas grad i posjetite sajam, necete pozalit iz god u god je sve ljepsi.

hvala!

Jel' to Gudovac u malom ili kaj drugačije?
 
J

JOSIP.1

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

je. ali nije iskljucivo poljoprivredni vec poljoprivredno-gospodarstveni sajam, ima tu za svakoga po nesta, znaci mehanizacija, traktori, automobili, industrija, trgovina, informatika, namjestaj, stvarno dodjite, isplati se.
 
K

KRESO

Guest
J

JOSIP.1

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

ti se kreso slobodno prikljuci ulozi domacina, vjerovatno si bolje informiran nego ja, i daj jos malo slika snasa i hostesa (obzirom da su nam na forumu vecinom muski)
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Sajmovi , druženja forumaša ...
Moraš biti u formi da sve to obiđeš :shock:
 
K

KRESO

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

evo od tih silnih izlagaća ja bih izdvoio sljedeće:
Agria
Agrokor
Euromakina
Gea-90
Gumex-eko
HBOR
Poljocentar
Panex agm
Sano
Stepco
i ostali , a u subotu 50 lovačkih udruga kuha paprikaš (veprov :mrgreen: ) itd.....
id zemlja partner je ove godine njemačka
a evo malo nadopuna nadam se da će sad biti više zainteresiranih :mrgreen:

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
:blackeye :blackeye :blackeye :blackeye :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Kreso, opce je poznato da na forum doalze i "bolje polovice" pazi da se i tvoja ne bi zaletila i ugledala "ovo"...
 
Z

zrine892

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

oooo ima za tuning auta...a moram doci si kupiti ono drzac za tablicu...onaj kromirani i mozda si kupim kojeg auspuha...:) ;)
 
K

KRESO

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

mislim da je ta trgovina zatvorena :roll:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: VIRO-EXPO 2008

ja morti navratim, meni to nije daleko(cca 70 km), svejedno bi morao vozit auto kod mustača na redovni servis, al moram ih nazvat da dogovorim termin, pa se onda mogu šetat po sajmu dok oni delaju.bum vidio, valjalo bi imat stručnu pomoč kod pregovora za balirku i bum slinio po case-u :mrgreen:
 
K

KRESO

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

pa da spojiš ugodno sa korisnim :blackeye
 
Z

zrine892

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

KRESO kaže:
mislim da je ta trgovina zatvorena :roll:
:x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil:
 
K

krx pozega

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Ja ću također do sajma da skoknem...inače idem na tu stranu u subotu...pošto sam danas saznao da će na sajmu biti izloženo nešto što me upravo zanima a nema nigdje za naći...VIRO-EXPO mi negine ;)
 
K

KRESO

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

ljudi samo dođite evo sada po zadnjim saznanjima kuha se 1000l paprikaša :mrgreen:
ja ću biti tamo u nedjelju jer sam nažalost u subotu u svatovima, najavili su mi dolazak
još neki članovi foruma pa ćemo se nači jer oni isto dolaze u nedjelju
Josipe kada ti planiraš ići?
 
J

JOSIP.1

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

neznam tocno kad budem uhvatio vremena, mozda i vise puta (jednom s muskom ekipom, jednom sa zenskom)
 
K

KRESO

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

mislio sam ak si za da se nađemo tamo u nedjelju ako ćeš ići u nedjelju ;)
 
J

JOSIP.1

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

nemogu prika tocno znat, mozda cu za zg u nedjelju, moram jos vidit, vec sam ti bio rekao da slobodno svratis kod mene kad ti je usput bez obzira na viroexpo
 

Najnoviji postovi

Na vrh