• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,427
Šta kažete na ovaj? Cijena mu je 1300kn.

ac37a79_perac-visokog-pritiska-lavor-force-145_1.jpg
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Ja imam od 110 jer tog nije bilo i ovaj od 110 je sasvim dovoljan da skida masne naslage po motoru i hidraulici tako da je taj odlican za te pare :icon_pai:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,427
Ima i od 125 bara i 400L/ha za 900kn, sad ne znam šta je bolje da uzmem..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,173
Ako ti treba za pranje strojeva od blata i prasine dobar je i taj za 900 kn..
Znam da ti traktori nisu masni pa neces imati problema..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Black&Decker PW1400 TDK.
Kuc-kuc-kuc, ne urekao se, jako sam zadovoljan. Nemam iskustva sa drugim peračima, ali ovaj mi je jako dobar za moje potrebe.
Jedino bi volio imati crijevo od jedno 6-7 metara, ovako ga uvijek isprskam, sav je blatan. Kad mi bude dosadno moram sjest i očistiti ga cijeloga.
VA0yPKv.jpg


blackdecker-pw-1400-tdk.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nije skupa, a Black&Decker je nekad bila odlična marka, neznam kak sad stoje s kvalitetom.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Nemam iskustva sa drugim miniwashima i markama, ali ovaj potpuno zadovoljava moje potrebe.
 
E

el pibe

Guest
Marko355 bitno je da si ti zadovoljan.Nezahvalno je nekome davati savjete što i kako da kupi.Meni se obilo o glavu kupio sam isti fen za varenje plastike kakav sam i dužio u firmi.Razlika je bila noć i dan.Ovaj što sam dužio u firmi radi još i danas i povremeno ga posudim a ovaj što sam kupio ubrzo sam prodao jer sam poludio sa njime.Naravno ovaj iz firme ima troznamenkasti broj znači iz ranijih je serija.Ovaj koji sam ja kupio bio je blizu hiljadarke.A vodeća firma u plastici LEISTER k tome švicarac.Ovdje sam se htio osvrnuti i na prijašnji komentar koji je napisao"ŠANANA".Mislim da su svi "brendovi"lagano pali u kvaliteti.Ja osobno imam mali miniwash Karcher i već ga koristim desetak godina koliko meni treba služi me dobro.Ne može se to mjeriti sa velikim mrcinama nikako jer sam imao prilike raditi sa njima i razlika je velika.Ali za osobne potrebe je dobar.Tako što se miniwasha tiče ipak bi malu prednost dao "žutima".
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
I ja osobno dajem prednost Karcheru naspram ovoga, ali ista takva je prednost i u cijeni kod Karchera
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,192
Re: Mini-wash

Karcher je skup.. Ja imam od 150 bari i mislim da ga je cale platio 2 tkn. Ali je odličan stroj :). 550 l vode po satu troši..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Moj je nešto preko 300 litara na sat, a rani pritisak 80 ili 90 bara, mislim da je 90.
Za jedan traktor i oko kuće, prava stvar!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pibe i ja dajem malu prednost žutima , na mojem žutom piše Profesional motor ima 7 KW (hlađen vodom) na pumpi piše 320bara max, 250 radni tlak crijevo je deset metara i toliko kg-a ali ima dvije mane 1. nema vruču vodu . 2. Neće sam prati :(sweat):
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
evo moj, neću reći koliko sam ga platio jer se tu spominju puno manje cifre pa.. :D

davno kupljen pa ako se dobro sjećam

180 bara, ali pretežno koliko imaš pritiska doma toliko će moći radit, preko 1000l/h (ispravak, sada gledam na netu piše 160 bara i 820l/h)

mali (ima cca 30kg) ali moćan, samo hladna, meni služi za pranje zidova, podova, kamion, motor prije, auto...
 

Prilozi

  • perrac.jpg
    perrac.jpg
    44.8 KB · Pregleda: 211
Posljednje uređivanje:

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Uhh... Ja imam 128, tako da si ti ovog morao novog sigurno 4-6000 platit.

128 mi je super za sve, preporod poslije svakvih drlja, a 280 neću ni razmišljat.
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
kupljen je prije više od 10 godina ako se ne varam, i znam da je bio neki broj manji od tog do tada i tada je došao ovaj, i kao potpuno novi model tada iz profi klase ja sam dao 8000 kn i 8500 kn tada za trimer od iste marke 350 mu je oznaka to je sve profi klasa, na kraju došao na nekih skoro 20 000 kada sam uzeo za trimer razne stvari još, cijena je s pdv-om. Taj trimer radi ko lud već (malo zeza nekad za upalit ali nista strasno), ni sam neznam koliko godina ali jako puno, a trimer odradi jako puno sati godišnje kao i peraš zato je i kupljeno profesionalno... Ali za peraš skoro bi ze zakleo da je pisalo 180 bara i nekih 1050l/h, uvijek sam držao da je tako, makar na njemu nikad nije išao preko 150 bara kod mene a kod susjeda je isao 160... a ima crijeva duplo jača od bilo kojeg šta sam ja vidio, i žutih i crvenih i razne marke.

Poslije nove su mi obećali jači pritisak vode jer sada rade neke radove (rasvjeta kanalizacija voda) pa će me spojiti na neku drugu cijev idem po ovaj http://www.unikomerc-uvoz.hr/proizvod/re-362-1#opcenito jer ta 280 etica je odradila svoje
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
da le su ostali podaci ovakvi ?
Radni pritisak je 150 bara.
Protok vode 13,3 l/min.
Snaga trofaznog motora 5,2 KW.
 

Najnoviji postovi

Na vrh