• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
734
Evo i kod mene prinove.
Karcher k4 full control.
Placen 1800kn u elipsu i 5 godina garancije te sam uzeo jos i rotirajucu četku za auto.
Okrugla četka za pod mi je ostala od pokvarenog k2 koji je pregorio nakon 7 godina.
Neka i ovaj toliko posluži.








Neznam vise kojim programom da stavljam slike na forum, photobucket nije više besplatan, a imageshack stavlja ove male slike.
 
Posljednje uređivanje:

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Re: Mini-wash

Ima ta igračka solidne karakteristike a kaže da je platio 1800kn. Ja sam za te pare prije 4g kupio lavor koji je mrvicu slabiji od ovoga pa na sve strane problemi. Da sam ne popravim tri puta na godinu bi bio na servisu.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
734
Preko kojeg servisa vi stavljate slike gore pa da se normalno pojave slike u postu?
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
Nefali toga sokole, ni meni ni ljudima oko mene..
A ja bi bija sritniji s malo preciznijim odgovorom
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Ovo mi def izgleda nepoderivo, al treba mi nešt sa računom i garancijom ..

Pa ak može kakva preporuka do 3500kn li la ?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,856
Jeli itko ikad rastavljao motor ? Izgleda da mi se sjebo ležaj na motoru a neznam kak skinuti onaj kao ekscentar. Neznam jel to zašarafljeno ili naprešano na osovinu elektromotora.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,856
Nema model ima samo broj neki ispod naziva ali to budem sutra ako buš imal još volje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh