• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
@jocc ja isto imam K7 i generalno sam zadovoljan ali te tipke, od početka je lijepo radilo i povećavalo pritisak na + a smanjivalo na -
A sad je zabrijal da je cijelo vrijeme na onom mixu iz nekog razloga, i sad na - pojačava
I još mi odlazi gumica neka u onome pištolju što se klika iz obične u rotaciju i mix.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Nije mi jasno to povećanje tlaka preko tipka, on smanjuje na ručki na neku foru? Jer koliko sam vidio na displeju samo je status baterija, ništa drugo ne prikazuje ili je nešto u kvaru.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
To si mogel i šlaufom poplahnuti ili kišu pričekati.
Ovo na videu nije bilo zmazano, možda samo malo prašno.
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Ma bio je prljav dosta samo što sam snimio kad sam ga već opro.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Etna 23

Član
Tu od
1 Pro 2020
Poruka
32
Ljudil jel neko mozda pjeskario sa visokotlacnim peracem?Vidio sam da neki imaju pistolj za pjeskarenje pa me zanima kakv je ucinak
 

dady

Član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
141
pozdrav kakvi su lavor visokotlačni perači.dvoumim se između lavora 140 bar,450 l/h i stanley 140bar i 440 l/h
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Ja imam malog 110 bara, već valjda 25 let, a ima aluminijsku pumpu.
Ne rabim ga puno, no zadovoljan sam.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Nije mi jasno to povećanje tlaka preko tipka, on smanjuje na ručki na neku foru? Jer koliko sam vidio na displeju samo je status baterija, ništa drugo ne prikazuje ili je nešto u kvaru.
Joj sorry, nisam uopće vidio post, nemam pojma, i kod mene je nešt u banani jer mi konstantno ta ručka brije da sam na "mix" modu za pjenu, i onda na minusu povećavam tlak, a na plus smanjujem. Od početka je dobro bilo, al sad je tak. Koliko se sjećam jednom sam promijenio baterije na kratko pa je bilo kao dobro, al sad je opet tak. Radim tak, nebum svaki tjedan baterije mjenjal.
Negdje sam pročitao kao da to oče tak ako je premala litraža ulazna, e sad...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Da prorade funkcije treba istovremeno pritisnuti + i - i onda se pojavi status. Za sad sve radi odlično.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,552
Imam Lavor viper , a već preko nekih petnaestak godina, još uvijek radi sasvim OK.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Da prorade funkcije treba istovremeno pritisnuti + i - i onda se pojavi status. Za sad sve radi odlično.
Da, tako se povezuje ručka s miniwashem, moja je povezana ali kažem nešta se 'zblesiralo'.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Da pitam punici bi trebal minivaš za kocke prat doma, nema toga puno za prat al onaj moj je riknul kaj sam imal, gledam sa bi ovoga kupil, oko 500 eura su, ima ko kakvog iskustva?

Stim da bi ja i za traktor ga trebal.

 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Ima oko 3 god, radi oko 20h godišnje. Nema nečistoče koje nije skinuo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh