• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Zbilja nije bilo, al vele da buju ujutro dobili, pa neznam kak da ju uvjerim da ne kupuje, jer sam ja mislil zeti ipak malo boljega. Kaj bi ga i ja koristil.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Zbilja nije bilo, al vele da buju ujutro dobili, pa neznam kak da ju uvjerim da ne kupuje, jer sam ja mislil zeti ipak malo boljega. Kaj bi ga i ja koristil.
Danas sam vidio Lidlovu pilu u akciji,za te novce"zmaj". Pusti punicu da kupi minivaš,ali je probaj nagovoriti da kupi i pilu. Ništ ne košta i svi zadovoljni!
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
Iskreno, ja ga imam, i nije bas tak los, ok nije ni vrhunski, ali i kosta 1/3 cijene nekog karchera. Ima aluminisku pumpu i radi ok, negdje sam i videl usporedbu s k5 i da losiji je, al ne bas tolko kolka je razlika u cijeni. Jedino kaj mi se odmah strgalo je navoj od posudice za sampon. Onu roto cetku nisam nikad koristil. Isto tak samo turbo mlaznicu koristim.
S njim sam pral terenca poslje sume i opere sve bez problema, al da buci, buci isto tak 3 put vise od karchera, a zvuk je nekaj između mlinca, sabljaste pile i neke alu busilice, cak bi rekel svo troje zajedno. Onaj lepi zvuk minivosa nema.

Imam ga prek godine dana i koristil sam ga 4 ili 5 put. Lakse mi je u jeepa u samoposluznu praonu oterat i dat 25 kn pa nek ciste iza mene. :hahah:
Tak da mozda i nisam nekak relevantan.
Vise sam to kupil za prati beton oko hize, a pogotovo fuge med betonskim plocama. To odrađuje vrhunski, em sve digne van, em iscupa svo bilje kaj raste.
Edit:
Nisam probal s nekim renomiranim proizvođačem okučnicu prati pa nemrem s cim usporediti.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Ja isto mislim da bu punici za kocke prati i tebi za raketu splahnut dober. A i čuo si što rade s alatom iz Lidla, koriste, strgaju, vrate i uzmu novac nazad.
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
Mislim da je to game over, ja sam to napravil s ubodnom pilom koja ne valja čika. Pocela rezat u koso.
Velim game over, jer sam cul/procital na fejsu da sad alate salju nekam na servis.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo ga, doma je😳
Iskreno jako je dobro napravljen, nije onak kak znaju biti leve marke, i kaje još bitno kad se sve spoji voda ne kaplje ni od nikuda. Ak se bu pazilo dobar bu.
Malo ima neki zvuk specifični al se bumo navikli 😇🤭

Samo danas se niš nesme delat pa ga nemrem isprobat kak dela, mislil sam odma raketu oprati al niš do drugog tjedna. 😊🍺



















 

Najnoviji postovi

Na vrh