• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
A kakav perač preporučujete, da je dosta jak i da ima toplu vodu?
Al mora bit jednofazni.
Ima neko možda kaj takvo?🤔
Znači najviše bi se koristil za pranje traktora i mehanizacije i naravno auta.
Tlakovce nemam 😅
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A kakav perač preporučujete, da je dosta jak i da ima toplu vodu?
Al mora bit jednofazni.
Ima neko možda kaj takvo?🤔
Znači najviše bi se koristil za pranje traktora i mehanizacije i naravno auta.
Tlakovce nemam 😅
A čuj takvi i koštaju🙄kolko bi dal penez? 😇
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
A kakav perač preporučujete, da je dosta jak i da ima toplu vodu?
Al mora bit jednofazni.
Ima neko možda kaj takvo?🤔
Znači najviše bi se koristil za pranje traktora i mehanizacije i naravno auta.
Tlakovce nemam 😅
Monofazni tesko ces nabavit da je nesto i da postize neku temp. i protok
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Pa ovisi kaj se najde. Al kupil bi nekaj, il novo il rabljeno..
Pa 2,2 kw motor more već dobar pritisak nabit, sam bi eto štel da bar ima i toplu vodu, masno ide puno brže dolje..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Prije nego sam kupio, godinu dana sam gledao oglase i nisam nasao ni jedan monofazni na toplu vodu.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Pa ovisi kaj se najde. Al kupil bi nekaj, il novo il rabljeno..
Pa 2,2 kw motor more već dobar pritisak nabit, sam bi eto štel da bar ima i toplu vodu, masno ide puno brže dolje..
Nema se tu kaj filozofirat ili Kerher ili Wap. Ima servisa ima dijelova. Ne očekuj proć jeftino.
Imam starog Wapa.... jednostavno čudo od stroja... Radi on polako na 100 bara s vrućom ali skida sve i farbu ako treba.. ima protok vode a to je najbitnije.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Nema se tu kaj filozofirat ili Kerher ili Wap. Ima servisa ima dijelova. Ne očekuj proć jeftino.
Imam starog Wapa.... jednostavno čudo od stroja... Radi on polako na 100 bara s vrućom ali skida sve i farbu ako treba.. ima protok vode a to je najbitnije.
E to baš.. Možda koliko mu je slabiji pritisak, tolko si pomogne toplom vodom ;)
Zato i tražim nekaj takvo, jer nemam 3f struju..
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
E to baš.. Možda koliko mu je slabiji pritisak, tolko si pomogne toplom vodom ;)
Zato i tražim nekaj takvo, jer nemam 3f struju..
Nemoj biti u zabludi, moje iskustvo s velikim pritiskom na Wapu je bilo s time da je bil zaštopan od kamenca u spirali-i nabija je pritisak na 170bara k tome izbacival na sigurnosni van.
Nije pral nikako, nije ni teže bilo držati u ruci pištolj kao dok je na 100bara iz njega dok van leti voda a ne zrak, kao takav onda i pere. Dapače novije profi mašine su i bolje.

Znači svi ovi mali jeftini plastičnjaci i s 140bara i više su priče za malu djecu.
Samo marketing i ništ od posla😉.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nisu baš svi takvi. Imam zeleni Bosch i skida još preveč, čak i tvorničke naljepnice (mala nepažnja). Za sad sam zadovoljan za potrebe koje imam (auto, traktor i priključci). Turbo mlaznica čuda dela.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Ovog sam si jednom posudil od kolege, dosta slab pritisak mi se činil. Al u kombinaciji tople vode i dimmera išlo je dobro. Možda da je bila i turbo mlaznica bilo bi bolje.
 

Prilozi

  • IMG_20191012_084609.jpg
    IMG_20191012_084609.jpg
    59.5 KB · Pregleda: 36
  • IMG_20191012_084613.jpg
    IMG_20191012_084613.jpg
    62.7 KB · Pregleda: 36
  • IMG_20191012_084624.jpg
    IMG_20191012_084624.jpg
    65 KB · Pregleda: 35
Na vrh