• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Poz. Jucer isprobao Karcher K3... Nesto je bolji od Parksidea ima malo jaci pritisak. Ali K5 je puno bolji, vise vode i veci pritisak... Mogu ga usporedivati sa K5 jer ga imam na poslu...
 

Prilozi

  • IMG_20210427_183511.jpg
    IMG_20210427_183511.jpg
    64.7 KB · Pregleda: 28

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Poz. Mogu Dimer staviti u perac visokog pritisaka? Ja mislim, da se ovi detergenti, sto se pene, ne smiju staviti u perac visokog pritisaka..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Smiju se staviti detrđenti koji se pjene ali dimer nemoj stavljati.
Možeš staviti ali nakon upotrebe treba dobro, dobro isprati s čistom vodom i ne dugo ostaviti da stoji u posudi
 

Tommi

Novi član
Tu od
5 Velj 2021
Poruka
22
Pozdrav ekipa, može savjet, iskustva ako tko ima Bosch perače, gledam ovog:

Imao do sad dva karchera po 700kn i nebi više to, plastična pumpa, poslje garancije sve rikne. Vidim Bosch ima metalne pumpe u ovom rangu.
 

Tommi

Novi član
Tu od
5 Velj 2021
Poruka
22
A nisam očekivao da će u 2 godine od kad je kupljen 3 puta biti na servisu pod garancijom da bi na kraju propišao na sve strane poslje isteka garancije, a prao se auto jednom mjesečno i tu i tamo traktor. Nije ni 700kn baš ništa kak god da okreneš.
Al što je tu je 😅
 
Tu od
5 Lip 2020
Poruka
83
Pozdrav, imam mali viskotlačni perač Kärcher K2.14
Rastavio sam ga da ga popravim ali mi se izlilo ulje iz pumpe.
Čitao sam po internetu da u njega ide 15W40 "non detergent" ulje.
Problem je što to ulje nigdje ne mogu pronaći. Koga god pitam svi me gledaju u čudu.
Postoji li ikakva alternativa?

Moram tagirati kolegu @brgud jer zna sve i svašta :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh