• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
16,983
Lidl alat, ko i svaki odande. Nit kaj košta nit kaj vrijedi.
Jedino kaj je dobro je to kaj nemre napraviti nikakva oštečenja.

code

Aktivni član
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
1,887
Imam karcher hds , max do 140 bar .
Ali trenutna dizna daje 110. Kako ti ide sa diznama neki brojevi ili?
Jer stavio sam jednu diznu drugu i sa njom neće , odmah nabije 180 i ugasi se.

DeutzFahr69

Član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
30
Iskustva sa STIHL RE 143, koliko vidim prihvatljiva je cijena, a 3 po redu snage bar u unikomerc izboru

21191

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
372
Kupio sam RE 130. Već isproban, moćan strojček.
Pošto sam imao besplatan prijevoz iz Švedske, naručen tamo. Razlika u cijeni drastična.

Ekonomist

Član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
464
Imam ga već 10ak godina. Odličan. Nakon par godina pustiš ručku on se pali gasi. Pitam u servisu. Dali mi gumice na spoju drži kao novi. Ovaj dodatak za pranje tarace me spasio.

AltairAC

Novi član
Tu od
5 Srp 2015
Poruka
8
Može preporuka za perač s vrućom vodom?

Jednom tjedno bi se prala unutrašnjost kamiona (hladanjača -> prijevoz mesa -> puno masnoće, zato vruća voda), nekoliko puta godišnje 2 traktora i još 2 auta.

zoki19

Novi član
Tu od
9 Sij 2020
Poruka
3
Karcher HDS 120s
Na sigurnosnom ventilu??? koji regulira pritisak vode šiklja voda kroz one dvije rupice na njemu. Ne znam rješenje problemu. prčkam po gumicama ispod, namještam ih....ne znam ništ

Najnoviji postovi

Na vrh