• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
I kaj da ti napišem s čim da ga usporedim?
 

Prilozi

  • 20210903_075630.jpg
    20210903_075630.jpg
    17.2 KB · Pregleda: 26
  • 20210903_075639.jpg
    20210903_075639.jpg
    15 KB · Pregleda: 26

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Koliko ga dugo imaš? Kakav je pritisak? Može traktor dobro oprati?
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Nemam ja to. To je na poslu za oprat motor od kombija i tak nekaj sitno na grabi. Koristi se u prosjeku jednom mjesečno po pol sata a nekad ni tolko. Star je dvije godine. Nije ti pritisak problem kolko slabašni protok vode, moj 5.52 je 12 godina i još uvijek ga ja nebi mjenjal za ovog novog.Doma imam Karcher 5.52 i Hds750(ili755) sa toplom vodom.
 

Milannn

Član
Tu od
24 Ožu 2021
Poruka
47
Ja bi ove nove tipa k7 izbegao, nekako mi se cini da imaju puno elektronike. Ali to je moje misljenje! Radije bih izabrao ove polovnjake sto dodju iz njemacke, za slicne novce se mozda moze naci i neki sa toplom vodom. Kada imas toplu vodu ne treba ti odmascivac....
 

Renat0x

Novi član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
29
@Marko355
Prije godinu dana sam na popustu ulovio ovaj perač, tada je koštao oko 1000kn, možda malo manje. Do sad nikakvog problema nisam imao, a koristim ga barem jednom tjedno dok je toplo vrijeme. Tri ili četiri puta je radio po sat vremena u komadu i nikakvih problema nije bilo. Pa uzmi i njega u obzir.
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
Ljudi jel netko imao problem s velikim kerčerom, (onim šta ima dizelski grijač vode), da mu radi ka sirena za uzbunu u nuklearnoj elektrani?
Ono, 2-3 sekunde radi pa 2-3 stane...
To je na ladnu vodu, na grijanje nisam ni proba kad nije u stanju normalno pumpat cilo vrime ni na ladno. Danas sam odvojija gumu dovoda vode i kroz nju voda ide pristojnim mlazom. U filteru vode nema ništa, čist je... Šta bi mu moglo bit?
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
Sve je originalno, takva mala je došla sa makinjom, nije se donedavno tako ponašao.
Osim ako dizna nema ime "mala dizna".
Ako da kako ju nać i šta joj napravit?
Jel opasno radit s strojem ovako, ako mi ponekad bude nužan za nešto?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Sve je originalno, takva mala je došla sa makinjom, nije se donedavno tako ponašao.
Osim ako dizna nema ime "mala dizna".
Ako da kako ju nać i šta joj napravit?
Jel opasno radit s strojem ovako, ako mi ponekad bude nužan za nešto?
Koji model stroja?
Mala dizna, mislim manja nego što treba... Može bit da se zaštopa, pa nema dovoljno protoka i onda tako radi kako si rekao..
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
Pogledat ću šta piše za model. Uglavnom, "mala dizna", može bit bilo koje suženje/začepljenje, logikom najprije na izlazu, na vrhu, (di se okreće kraj, da mi da uski, široki ili neki treći mlaz), jer je tu "najuže", pa bi logično prvo tu tribalo pogledat začepljenje..
Nisam siguran jel to rastavljivo i kako..
Poslikat ću kad stignem.
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
Code, pogodija si dijagnozu.
Isčeprkao sam vrhom volframove igle i zrakom rupice na vrhu, i sad radi.
Hvala na ideji.
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Pozdrav
Ima li iko vise iskustva sa kärcher k3 full control?
Da li je dovoljan za jedno domacinstvo,ima li dovoljno pristiska da bi mogao traktor da opere?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Počeo me zafrkavati Boschov perač,preciznije koplje s podešavajučim mlazom. Samo kod korištenja tog koplja, pumpa prekida i pomovno se uključuje iako ručku držim stalno pritisnutu. S obzirom na to da s drugim kopljima radi nprmalno, vjerujem da je nekaj u tom koplju. Ili je nekako ušla prljavština, ili se nataložilo kamenca. Koristim izrazito tvrdu vodu.
Na koji način pristupiti otklanjanju kvara? Postoje li neke cake da se izvadi dizna i sve pročisti? Nisam se nikad susretal s tim, a ne bih htel neakj potrgati. Koplje je ovo:
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Dali je pametnije kupiti nov perač HD 5/15 C-plus ili polovan profesionalni za iste pare.
 

Najnoviji postovi

Na vrh