• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

M

milicevicm

Guest


Uploaded with ImageShack.us

Razumio sam-ali mi se čini da je taj zahvat za znalce.
Ići ću linijom manjeg otpora,a taj način neka ostane kao zadnja varijanta.
Evo slike gdje se bolje vidi.
HVALA MOMCI NA NESEBIČNOJ POMOĆI.
POZDRAV !!!!!!!!!!
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
Ma kakve znalce, odšarafiš te šarafe i lijepo komad drva nasloniš na rame i čekičem polako :axe:. malo s pajserom i to je to (tak sam ja napravil i ide polako) .nema tu nikakve nauke.samo obilježi na kojim je zubima je bilo prije da ne nasadiš natrag na isto :vragek:.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,085
lijep ovaj vlatko iz oglasa , samo nije mi jasno da je dvostepeno kvačilo na njemu ali ajde
a pogledajte kako je pokušao da riješi problem španera , očajno :mrgreen:

@milicevicm
nije to strašan zahvar ako se ricnovi lako izvuku , to može i dijete da uradi

znači odvrneš ova dva vijka označena zelenim tačkama , svučeš cijelu ovu ruku u pravcu plave strelice , i onda zakreneš tu istu ruku prema gore u pravcu žute strelice
šta više može da ti nije jasno , probaj ništa te ne košta , ako ricnovi lako idu riješio si veliki problem

traktor049.jpg
 
V

VOJVODJANIN

Guest
lijep ovaj vlatko iz oglasa , samo nije mi jasno da je dvostepeno kvačilo na njemu ali ajde
a pogledajte kako je pokušao da riješi problem španera , očajno :mrgreen:

@milicevicm
nije to strašan zahvar ako se ricnovi lako izvuku , to može i dijete da uradi

znači odvrneš ova dva vijka označena zelenim tačkama , svučeš cijelu ovu ruku u pravcu plave strelice , i onda zakreneš tu istu ruku prema gore u pravcu žute strelice
šta više može da ti nije jasno , probaj ništa te ne košta , ako ricnovi lako idu riješio si veliki problem

traktor049.jpg

E ne može ga bolje objasniti ni Rus koji ga je sklapao. Nego prijatelj se ponovio i sutra idemo da ga doteramo pa ću postaviti i slike da vidite šta je kupio.
 
M

milicevicm

Guest
Hvala - jasno je sada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pravimo pa javimo.
SAVO ti reče da si svoj ovakav plug mogao podići 20-tak cm-a znamo da je visoka podešenost
tvog traktora.

A još sam provjerio grijač vazduha-ne radi-niti jednog namotaja nema na njemu.
SAVO da li ima ga kupiti negdje kod nas na potezu DOBOJ-GRAČANICA-TUZLA.
ILI poštom da naručim ako imaš neki broj.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,085
Hvala - jasno je sada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pravimo pa javimo.
SAVO ti reče da si svoj ovakav plug mogao podići 20-tak cm-a znamo da je visoka podešenost
tvog traktora.

A još sam provjerio grijač vazduha-ne radi-niti jednog namotaja nema na njemu.
SAVO da li ima ga kupiti negdje kod nas na potezu DOBOJ-GRAČANICA-TUZLA.
ILI poštom da naručim ako imaš neki broj.

a ja ako bih htjeo ja mogu dići plug od zemlje i preko 50cm ali mi nije bilo potrebe išta da prebacujem poluge

u Doboju se sprema jedan čovjek da baci vladimirca u staro željezo , ako budem imao kakvu detaljniju informaciju javit ću ti
a odakle si ti ?

a grijač ne vjerujem da imaš gdje na toj relaciji da uzmeš , iako ima ošišat će te kao zatvorenika
neznam čak možda i ja imam negdje u rezervi grijač , nisam siguran
 
M

milicevicm

Guest
Ja sam sa Ozrena-mjesto-Boljanić-15 km od Doboja.
Hoćeš li ti ići tom čovjeku-nešto skinuti od djelova ako ti treba.

Da te pitam je li zajebano naštelovati tu bravu-je li treba razvaliti cio traktor ili to može nekako na lakši način.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,085
ne treba razvaljivati cijeli traktor , u najgorem slučaju treba skidati poklopac mjenjača što i nije veliki problem

a neznam dali bi i ja išao šta da uzmem od dijelova , iskreno ništa mi i ne treba a ne ulaže mi se u to jer su mi za sada dijelovi lako dostupni
možda bi uzeo par vitalnih dijelova

a stavi u profil odakle si , stvarno nije u redu od tebe da uvijek pogadjam odakle si
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
pozdrav.razmisljam o kupovini vladimirca.imam IMT 542 i tomo vinkovic TV-420.posto na tomicu ne mogu nista prikaciti od imt-ovih prikljucaka.a kako preko ljeta ima pas puno usluznih radnji a i na svojim nivama,jako me muce ta odkapcanja i prikapcanja recimo...plugova pa drljaca,pa sadilica..... to mi oduzme jako puno vremena i zivaca.pa sam mislenja da uzmem jedan ovakav traktor.sluzi ce mi najvise za drljanje ponekad nesto malo oranja...jos redje transport.....u glavnom da zameni tomicu i pripomogne imt-u.pa sad...sta mislite o tome...dal je pametno dati 1700 eura za ovaj traktor skojim idu u kompletu plug i drljace.(mozdfa se cena da malo i spustiti).u oglasu pise da je traktor ispravan i registrovan.
http://www.pazar3.mk/ImageHandler.a...&width=640&height=480&isVideo=False&v=1.0.1.1
http://www.pazar3.mk/ImageHandler.a...&width=640&height=480&isVideo=False&v=1.0.1.1
 
Posljednje uređivanje:

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
Za sadilice,šprice kose,rasipaće gnojiva itd bi ti bio jako dobar. Izuzetno malo troši kod takvih radova a i podesiv je po širini kaj je jako veliki plus kod međuredne obrade. plug je kolko vidim olt pto 2x10'' samo reci gazdi da da i crtala :lol: . Probaj ga malo voziti prvo da se ne uplašiš poslje 'teškog' volana i bučnog motora, naopačnog mjenjača, visokog položaja sjedenja itd :vragek:.

Kolko se vidi na slici traktor izgleda jako dobar.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,085
ja bih prije rekao da je ovo plug 2X8 :scratch

traktor lijepo izgleda nema šta , samo kakve su ovo tablice na njemu :confused:
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
ja bih prije rekao da je ovo plug 2X8 :scratch

traktor lijepo izgleda nema šta , samo kakve su ovo tablice na njemu :confused:

Ma tvornički je on 10'' samo je to pomaknut za jednu rupu u desno, a zadnja brazda je zašarafana s desne a ne s lijeve strane. Zadnja strana okvira mi izgleda malo drukčije nego je na oltu, a sve ostalo je isto.Probal sam ga ja staviti na 8'' ali onda nikak ne okreće brazdu na 25 cm dubine.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Takvoga u Vojvodini teško može naći za manje para, plus plug i drljača meni se čini kao dobra investicija.A tablice mislim Štip, Makedonija.
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
da registarske tablice su stip.traktor je super ovako na izgled...vidim da su mu i zadnje gume malo potrosene...to je znak da trakotr valja:)))...nego najvise me brine ta njegova visoka pozicija sedenja.....onda taj "naopaki" menjac... neznam kako bih se snasao voziti takav traktor...al ako ga uzmem,pomocicete mi...kad imam vas ne bojim se toliko. nego mi recite na sta najvise da obratim paznju kad podjem da ga pogledam?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,085
možda da pogledš to ispada li iz koje brzine , nema on nekih detalja u koje da gledaš
recimo nemoj da de iznenadi lagano isparavanje na ''iber lauf'' jer se radi o vazdušno hladjenom motoru

položaj sjedenja će da ti se svidi kada budeš vidio kakva je preglednost u odnosu na slišne traktore sa niskim sjedenjem

mjenjač i nije tako strašan osim onoga ja samo jednom ručkom kao što je bio kod mene , ali njemu se lako doda ručica reverzera i onda imaš ekstra stvar , još neko je to ovdje uradio nemogu da se sjetim ko je u pitanju :confused:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
možda da pogledš to ispada li iz koje brzine , nema on nekih detalja u koje da gledaš
recimo nemoj da de iznenadi lagano isparavanje na ''iber lauf'' jer se radi o vazdušno hladjenom motoru

položaj sjedenja će da ti se svidi kada budeš vidio kakva je preglednost u odnosu na slišne traktore sa niskim sjedenjem

mjenjač i nije tako strašan osim onoga ja samo jednom ručkom kao što je bio kod mene , ali njemu se lako doda ručica reverzera i onda imaš ekstra stvar , još neko je to ovdje uradio nemogu da se sjetim ko je u pitanju :confused:
VLADIMIREC 81 je preradio menjač.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Pozdrav moji rusi!Imam par pitanja.Bilo je več riječi u temi Ursus o tome,al su dečki zaključili da nebi išlo.Dakle,radi se o mogučnosti ugradnje turbine na Vladimirca,vele da na Ursusa 335 nebi išlo jer je premekani materijal,al na you tubeu ima več toga kaj su ljudi ugrađivali.Pa molim za komentare kak i dal bi to išlo.
Ima tu neki Savoris,čini mi se da se frajer tak zove,pa sam čul da sve i svašta more napraviti i da ima iskustva pa slobodno doprinese nekaj ovome pitanju.;)
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
meni se turbine nesviđaju......

sada jel bolji traktor od 82ks sa turbinom ili onaj koji ima isto 82ks,ali nema turbinu......????
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
bijelom bojom na kraku šasije ispod anlasera, i ukucano otraga na spremniku ulja od hidraulike - skroz gore kak je osovina.I na pločici na kabini s desne strane kak je akumulator(noviji modeli od '80 nadalje). Broj motora i šasije NIJE ili nemora biti isti.

Turbina, ak je sve kulturno složeno DA, ali vladimirci i ostali takvi manji strojevi nisu za to.Teoretski više manje-pripašeš flanđu od turbine na ispušnu granu, pospojiš usis i filter, smanjiš kompresiju tak da staviš podloške pod cilindar ili potokariš čelo klipa i poštelaš količinu nafte na boš pumpi. Potegneš vod za ulje pod pritiskom za turbinu i naravno povrat istoga. Staviš i intercooler, mali kiler za ulje , sportski kuplung, niskoprofilne gume, malo speglaš haubu da bude manji otpor zraka,ugradiš zupčanike od 6. da ide brže... i dobiš vladimirca koji ide 30 km/h E sad dal se isplati ---NE .jedino ak se očes po selu k...... .
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh