• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
nemoras skidati menjac samo poklopac menjaca i sve iznad njega. limove poda cevi hidraulike instalaciju kocnice raskaciti pa poklopac dici pa ce se videti sta je.ako si izbijao iz brzine a nisi stisnuo kvacilo najverovatnije si neku od osovina natucao pa nemoze uci. treba bravu ustelovati i pregledati i te osovine. ali kad se otvori videce se ako ima sta jos.

pa kad sam rekal mjenjač, ja sam baš mislio na polugu mjenjača, a ne da otvara poklopac getribe odmah...
dakle, plehove s poda i kutiju s polugom mjenjača...i možda otuda riješi svoje probleme...:icon_wink:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
darijus. gdje su slike?

čekajte, nebum se sramotil...
dosad sam tek tri litre ivasola potrošil, opral rezervoar od hrđe, promjenil gumena crijeva na lajtunzima, upalil traktor...
u srijedu slažem struju i možda ako budete dobri pod kraj tjedna budu i slike...:(grin):

inače zamijetil sam jednu zanimljivost na ovom novom rusu...naime na haubi mu nema one ruske ćirilice, ništa ne piše...
jel ima ko takvog?...jer dosad nisam vidio da su se rusi zaboravili potpisat...:icon_madu:
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
jedno pitanje zeza me neporatni ventil onaj iza bos pumpe , toliko zatvori da nemogu na pumpici da napumpam ni malo . a desava mi se da recimo nepalim 2 dana vladiku , onda kad hocu da ga upalim upali radi 10 sekundi i ugasi se cim napumpam na pumpicu on upali . nigde necuri nevuce vazduh i bacam sumnju na taj ventili posto posle tog paljenja radi sve kako treba ceo dan pali gasi sve funkcionise besprekorno i danas mi u voznji zatrokira pocne da se davi neprima gas ja se nekako dovucem kuci ugasim ga posle 3 sata ga upalim radi sve prima gas ko lud , narucio sam nov ventil sad neznam sta vi mislite sta to moze da bude dali gresim u vezi ventila ili ,,,,,,,,,,,,,
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Hoće taj ventil da zeza , mada i novi mogu da prave probleme
Zašto ne skineš taj svoj i očistiš ga , obično zašteka kuglica

@darijus , slikaj ga prije nego što ga pojede kiselina
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
Ovaj sam ja otvorio , nema kuglicu nego kao mali ventil ili ti soljicu , cistio sam ga , to jest rasklopio ponovo sklopio i sad kao da nece da propusti gorivo do pumpe davi ga, a kazimi dali bi rado traktor bez tog ventila , kad bi mu izvadio tu soljicu kontam da bi u samom paljenju morao da pumpam rucno da povuce3 gorivo za svako paljenje , a dali bi smetalo za pumpu to neznam , mada sam narucio nov stice mi sutra . Cena je 800dinara , da je stigo sad pa je kasno axaxa
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
stavio nov ventil vladika radi ko sat
inace cisto da nabacim ko ce verovati neka veruje nemam razloga da lazem jer je moj i ne planiram da ga prodam nikad
naime prosle godine na satu je bilo 1340 radni sati a sad trenutno na satu znaci za godinu dana 3780 radni sati . jedini kvar za sve ove sate je taj ventil, negasim ga radi nov stop samo se menjamo u njega vozi ga moj prijatelj i ja
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
stavio nov ventil vladika radi ko sat
inace cisto da nabacim ko ce verovati neka veruje nemam razloga da lazem jer je moj i ne planiram da ga prodam nikad
naime prosle godine na satu je bilo 1340 radni sati a sad trenutno na satu znaci za godinu dana 3780 radni sati . jedini kvar za sve ove sate je taj ventil, negasim ga radi nov stop samo se menjamo u njega vozi ga moj prijatelj i ja
To znači da je radio više od 6 sati na dan .
Ako je tak ne bu dugo kod tebe
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,746
tolko na "kombinatima" naprave, znači otprilike svaki 4. dan radio je 0-24:icon_lol:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,482
koliko zemlje radite s tim traktorom????

pretpostavljam za toliko sati oko 50 jutara.........:icon_lol:
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
radi sve prefektno
obradjuje 25 jutara naravno ne sve bas tu je 82 da pomogne kad je bas tesko inace i u oranje nekada ide pored 82 a ovako sve ostalo radi
moram ga slikati pa da ga vidite
a slikacu i sat pa cete videti do kraja godine koliko ce namestiti
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
nerazumem te sta hoces da kazes , u ostalom nemam razloga da lazem radi zemlju ostale poslove nuz zemlju a nekada i to cesto ga koristim i mesto auta da odem do posla , ma bukvalno ide svugde i sve radi dosad je samo taj ventil zezi
i sad idem napolje da ga slikam da ga vidite
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
9ixb.jpg

nadam se da se vide slike nabrzinu sam ga slikao sve da se vidi motor unutra kabina gume kazem nadam se da se lepo vidi
i da nisam rekao da mu je ovo prva farba , nazimu je zasluzio da ga ofarbam i zatamnicu mu stakla da bude besan axax
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
http://imageshack.us/photo/my-images/198/9ixb.jpg/
nadam se da se vide slike nabrzinu sam ga slikao sve da se vidi motor unutra kabina gume kazem nadam se da se lepo vidi
i da nisam rekao da mu je ovo prva farba , nazimu je zasluzio da ga ofarbam i zatamnicu mu stakla da bude besan axax

lega, tebi vura nije u redu....:icon_rofl:
inače, ona farba na auspuhu kod mene izdrži čak tjedan dana...papučica od kvačila NEMA ripne, ispod volana uz osovinu STALNO izbija mast, na čepu boš-pumpe povremeno izbije kad radi na full-gasu..jedino ti priznam masnoću na hidrauličkom razvodniku...
odokativno, nema 2000 sati...možda ni 1000....:icon_eyes:

ili si picajzla i voziš ga u kućnim šlapicama...:icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh