• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
sat mi je uredu kad sam slikao sat bio je ugasen traktor a da bi pritisak uslikao upalio sam ga , bio je vruc , da kazem srednje zagrejan , auspuh farbam radi izgleda razvodnik mi je polu masan , treba da menjam gumice ima tu jos kojekavi nepravilnosti ali sredjivam ga uz put kako kad mogu , traktor odrzavam redovno ga perem radi izgleda a i radi motora mozda izgleda da sam picajzla ali ako nesto ganjas onda i odrzavaj jer ce duze trajati a i na ok je lepsi kad je cist a ne mastan kazes papucica od kvacela nema ripne to je jedan od pokazatelja koliko se vozi e to je ta masina sto se ganja redovno axaxa 3762 je bilo danas na satu kad sam ga slika sad je vec 3767 ovog mometa sam stigao kuci sa njim bio je po pesak uzorao 1 jutro strnjike ostalo trasport koje kuda .............. nego kazite mi sta mislite o traktoru ovako po slikama jebes to koliko je presao da se tera tera se , zanimam me vase misljenje o izgledu i ostalo . pa da otklanjam mane na koje zamerate
 
Posljednje uređivanje:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kaj se to meni cini ,ili to mene samo nekaj zeza,ali ja vidim samo jednu sliku,i go na kojoj se ništ ne vidi:icon_scratch:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
traktor u redu, baš kak su ga rusi zamislili...:eek::

nego, kad si preradio zadnju šajbu, nešto si malo izgubio na prostoru kabine...jel smeta to za leđa, i od čega si zadnju šajbu pripasao?

i kad je traktor u niskom položaju, kaj mu nisu dvije štenge puno?

na španere se neću ni osvrtati...:(devil):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
po meni ovak kak je puno bolje izgleda nego kak su večina njih dignuta na reduktorima,a ovak izgleda dosta očuvano i u dobrom stanju.. P.S. Hvala za link slika...
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
prednji trap sam rasirio posto sam zadnje gume okrenuo da bude i siri malo , a i stabilniji
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Traktor je skoro nepoderiv vozim ga sad u sezoni kosidbe skoro svaki dan iako ga nisam vlasnik ali koljena me sa unutarnje strane bole i dlanovi da me posteljina vredja kad legnem od mijenjaca i prebacivanja brzina:(giggle): a volan nekad vuce u desno nekad u lijevo a nekad nikuda to je valjda rusko cudo tehnologije.Sijedalo je malo udobnije od bukovoga panja iako ima sundjera stokakvoga 30cm na njemu.Neznam od cega si ti napravljen ako toliko radis sa njim ali ja bi ostao degenerik za dvije godine kad bi toliko sa njim radio.Jucer sam sa njim od podne do noci balirao i doslo mi da vristim jer je trava odlicno rodila.Prva prebrza za balirku a sporohodna prespora.Savoris je znao zasto je pravio usporenu prvu.Razlog baliranja snjim je sto nije registrovan pa nije mogao ici kroz centar koji je pun policije da bi transportovao sijeno do kuce da se necukaju preko njiva sa njim.Inace za kosidbu je odlican sa kosom Gramip dubrava-duplex on trecom siba sve prsti dok ja sa Ursusom 335 grizem se jer prva je spora a drugom nestize jer je prebrz jos gledam ispasti iz kabine ustvari nemoze drugom kositi u dobroj travi.Jos me zanima koliki uje njemu izlaz obrtaja na vratilu kardana pri 1800okr./min?
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Svaki stroj ima prednosti i nedostatke, niti jedan nije univerzalan. Zato ljudi koji obrađuju više zemlje imaju dva ili više traktora.
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Neznam bas,mozda, 540 pri 1800 nekako mi prebrzo ruke na balirci landraju jer sa Ursusom ili Torpedom kad baliram pri 1800-2000 za 30%-40% ona ruka mlatara sporije nego sa Vleaimircom ili se meni cini.ma necini mi se ali ne garantujem.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Znao sam ja vrlo dobro zašto sam se upustio u prepravku usporavanja prve brzine :rolleyes:

Joj joj , negdje imam skicu sa brojevima zuba od zupčanika , ako sračunamo njihov prenos znaćemo tačno odnos brzine radilica-kardan
Samo neznam gdje mi je ta skica majku joj :icon_hang:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
To treba pretaliti . najbolje u topove

nemaš pojma, vladimirci su komponente starih T-50 tenkova...
naime, iz dva t-25 dobiješ jedan tenk...:(giggle):
ja oću moderniju varijantu pa sam kupil tri....:(nerd):
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Ako netko treba kabinu za T-25 imam za niske blatobrane, onu što se ulazi kao u kokošinjac. Prodao bih je jer koristim traktor bez kabine.
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
2q89i5k.jpg
2drdm9z.jpg
[/IMG]Juče rasklopio vlatka da mu promenim dihtunge i obradim glave jer su vođice popustile pa baca ulje na auspuh , pa uzgred odlučio i da ga osvežim sa novim karikama
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
jesi pogledal ležaje na radilici?
...veli moj majstor da s novim karikama imaju drugačije opterećenje, pa da je najbolje sve skupa zamijeniti...:icon_scratch:
 

bosanac 80

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
32
Ako netko treba kabinu za T-25 imam za niske blatobrane, onu što se ulazi kao u kokošinjac. Prodao bih je jer koristim traktor bez kabine.

kupio bih ja prijatelju,takva mi bas odgovara,a i nismo puno daleko samo mi reci cijenu pa da pazarimo:(hi):
 

Najnoviji postovi

Na vrh