• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
jesi pogledal ležaje na radilici?
...veli moj majstor da s novim karikama imaju drugačije opterećenje, pa da je najbolje sve skupa zamijeniti...:icon_scratch:

Auh , baš bi volio od tog tvog majstora čuti i objašnjenje za ovu tvrdnju
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Veča kompresija, veče opterečenje na radilicu s tim da se nesmje zaboraviti na čahure klipnjača.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
opterecenje jeste vece ali ako su lezajevi dobri i radilica nije otanjila i bez brazgotina nebi smelo biti problema. ali zato se mora pregledati i premeriti.ako je pritisak ulja bio dobar pre otvaranja to je dobar pokazatelj stanja lezajeva i radilice
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
dobra vecer,kupio sam vladimirca 25-icu,na bloku mu pise D21,a ispod toga NE 25,5 HP SAE,na njemu nevalja bospumpa i jos neke stvari,a sad sam u petak dovezao iz Osijeka drugog kojem je pukla radilica,a na njemu je oznaka 21A ,a ispod je NE 31 SAE,pa me zanima jel pase radilica,jel ista na jednom i drugom?
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
Pregledani su i ležajevi i radilica kao i stubline i sve je u najboljem redu inače hladan je imao pritisak ulja 4.5 a u oranju malo iznad 3 bara, ni karike nisu loše ali kad je već otvoran bar njih da zamenim jer nisu neka stavka 20€, uzrok rasklapanja je taj što je baco ulje na auspuh i na dihtung između bloka motora i razvoda , glave večeras donešene sa obrade zamenjene vođice i ventili sve poravnato i sad sledi sklapanje inače sam zamenio i uloške dizni
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Veča kompresija, veče opterečenje na radilicu s tim da se nesmje zaboraviti na čahure klipnjača.
Možda jeste veće ali nije (pre)veliko


Sve zaboravim da napišem , neki dan sam imao havariju sa vlatkom , pukla mi ona kandža na spojniškoj osovini , normalno nisam imao drugu nego sam ovu zavario pa tjeram dalje :cool:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ako je sve normalno ležajevi se ne troše .
Troši se radilica

Kod zamjene samo karika obavezno promjenit lezajteve radilice i bolcne na klipovima,jer ako se to ne promjeni mogle bi popucat prve karike.
A i stari lezajevi nece dugo izdrzat vece opterecenje.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Daj sliku neku , mozda ti nadjemo kupca

kupio bih ja prijatelju,takva mi bas odgovara,a i nismo puno daleko samo mi reci cijenu pa da pazarimo:(hi):
Na kabini nema stakla lijevih vrata i zadnjeg stakla, brave su dobre, mislim da ima i brisač, a i malo boje bi joj dobro došlo. Mislim da vrijedi 100 EUR. Skinuo sam je iz razloga što mi drugi traktor ima kabinu pa kombiniram ovisno od posla dali kabina ili ne.
Slikao bih je ali ne znam postaviti slike :icon_evil:.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
dobra vecer,kupio sam vladimirca 25-icu,na bloku mu pise D21,a ispod toga NE 25,5 HP SAE,na njemu nevalja bospumpa i jos neke stvari,a sad sam u petak dovezao iz Osijeka drugog kojem je pukla radilica,a na njemu je oznaka 21A ,a ispod je NE 31 SAE,pa me zanima jel pase radilica,jel ista na jednom i drugom?
Imaš Vladimirca 25 i 31 KS. 25 KS imaju oni stariji modeli zaobljene haube imaju filter vani i naprijed imaju tegove samo je mjenjač drugačiji - ima 3 ručice. Jednom mi je majstor rekao da su motori isti, ali ga nisam pitao gdje je razlika u KS.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
e ja sam danas malo probao vlatka. menjac ide ko u sir i super radi .hidraulika malo curkala na plotnicama jer nisu odgovarajuce pa sam i njih zamenuo i radi .jedino me muci pritisak ulja u motoru .kad se ugreje oko 2,5 bara na vecem gasu a na leru oko 1-1,5. i ima dosta aksijalnog lufta na radilici a lezaji ko novi i na standardu su. sve sam ih pregledao i sad mi nije jasno otkud toliki aksijalni luft a dobri lezajevi.oko 3mm radi kad stisnem i pustim kvacilo i cuje se.otprilike se tu zajela radilica aksijalno.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,482
mislim da aksijalni luft dobije zbog kvačila......ja sam imao sličan problem na 533, pa su otišle gore čahure na klipnjačama, jer kada se pomakne radilice, klipnjača ode u koso......brušenje radilice i reparacija klipnjača s novim čahurama i novim glavnim i letećim ležajevima, te podešavanje aksijalnog lufta na glavnom ležaju, do kvačila....tako je barem na 533, moja preporuka da to rješiš, možda kod vlatka bude manji problem, dok ti se nije nešto raspalo......
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ovi su na sredini radilice aksijalni lezaji i u kompletu sa lezecim lezajem. otprilike su samo nove lezajeve ubacivali a radilica nije pipana. na standardu je .kad je rukom pomerim napred nazad. moracu ga otvoriti da vidim jer sklopovi su novi ubaceni i jako lepo radi i pali. ali cuje se blago lupkanje a nije od radilice zvuk. ili caure bregaste ili male pesnice.moracu ga otvoriti da pretresem redom sve.kvacilo je mekano da se prstom moze gurati a funkcionise besprekorno. jos sam srce lamele zavario skroz u krug kud je popucalo i netrese uopste .
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Ljudi, muke sa mojim traktorom - neće da vergla. Bio je pre nedelju dana kod auto-električara zbog toga. Promenjen mu je akumulator, četkice na anlaseru, kontakt brava, mase očišćene, sklopka ispravna i opet neće da anlasuje. Šta je sad?
Ponekad normalno zavergla(kao kod majstora što je verglao), a nekad ne mogu da ga namolim. Okrenem ključ, a on samo žmirne kontrolnom lampicom kao kad je u brzini pa pokušaš da anlasuješ. Šta to može biti?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Vjerojatno te automat na anlaseru pocel zezat,probaj ga malo lupit cekicem pa probaj zaverglat.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ili pa probaj direktno na anlaseru ga upalit (sa ključem dotakni +pol i onu klemicu gdje ide žica sa bravice) ako ni onda neče onda nije automat nego rotor prebija...imali smo takav slučaj ove godine na kombajnu i odnesli rotor kod električara i popravil ga je i sad poslje radi odlično...
 

Najnoviji postovi

Na vrh