• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
Pozdrav dečki. Molim vas, ak neko zna, tko u sjeverozapadnom dijelu Hrvatske servisira pvp od vladeka? Susjedu je crkla, kupio je novu u mađarskoj al oće ovu dat složit, pa reko da pitam

pa svaki normalan boš majstor....:(happy):
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
pa svaki normalan boš majstor....:(happy):
Ima u mome susjedstvu 500 m od mene stari majstor bošista koji mi je radio pvp na IMT-u i drugi 9km, ali kada sam radio na Vladimircu majstor mi je rekao idi 30 km kod trećega, znači nisu svi opremljeni za sve pvp (nemaju rezervnih dijelova).

Jedan prijatelj je u Mađarskoj kupio novu pvp u trgovini koja nije dobro radila. Kada je odnio kod bošiste utvrđeno je da je kupio staru neispravnu pumpu samo prebojanu.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
Baš i ne. Bili smo kod dvojice i samo nas šalju dalje. kao, bi oni to napravili ali nemaju s čim.

onda moraš doć na kilometar od mene...tu je jedan domaći majstor, dela sve...
ustvari u Karlovcu ima bar 5 majstora za ruske pumpe...:(giggle):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nerade svi bosisti ruske pvp. nisu prikljucci na pumpama isti koliko sam saznao od njih i zato nerade. ali zato okolina novog sada ima rusa i za njih bosista koliko volis. nova pvp za vladeka je 140 eur tako da neznam sta bi dobio i remontom bolje a priblizna je cena bar kod nas.ako su elementi loseg kvaliteta nista posebno neces dobiti. za madjare sam i ja nacuo nesto da prilicno pojedini muckaju sa delovima.kod nas ima ukrajinaca i rusa pa se sve zgodno pronalazi a ima i original delova za naci
 

bakovci

Novi član
Tu od
18 Ožu 2011
Poruka
20
Pozdrav dečki. Molim vas, ak neko zna, tko u sjeverozapadnom dijelu Hrvatske servisira pvp od vladeka? Susjedu je crkla, kupio je novu u mađarskoj al oće ovu dat složit, pa reko da pitam

imaš majstora u nađatadu u mađarskoj punpu sredi za najviše 20 000 forinti
ako želiš pošaljem adresu i broj telefona
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
imaš majstora u nađatadu u mađarskoj punpu sredi za najviše 20 000 forinti
ako želiš pošaljem adresu i broj telefona

Ajde daj, molim te pošalji. I hvala ti:(y):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Malirus znaci ulovio napokon vremena za nadstresnicu lijepo je ispalo svaka cast samo jos nisi zamijenio auspuh budemo se ja i ti dog da dobije auspuh kak se spada!!
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
@Malirus znaci ulovio napokon vremena za nadstresnicu lijepo je ispalo svaka cast samo jos nisi zamijenio auspuh budemo se ja i ti dog da dobije auspuh kak se spada!!

Treba to još pojačati i dodati neke stvari ali u principu to je samo streha da sunce ne tuče direkt
@ Puknuti, zasto ti svima upadaš u temu i pises gluposti?
Zasto bi ovo puklo u svakodnevnom koristenju?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
Treba to još pojačati i dodati neke stvari ali u principu to je samo streha da sunce ne tuče direkt
@ Puknuti, zasto ti svima upadaš u temu i pises gluposti?
Zasto bi ovo puklo u svakodnevnom koristenju?

puknuti nije vidil originalni krović od pol cole cijevi i cerade....:(wait)::(happy):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svida mi se kaj se da skinut kad ides u sumu.
Ja bi jedino 10cm nize napravil i malo siru radi bolje zastite od sunca.
Inace svaka cast na trudu i poslu.:icon_pray:
 
W

wada

Guest
Pozdrav svim ljubiteljima T 25. Može li jedan koristan savet, naime imam problem sa svojim rusom, nemogu da uključim blokadu diferencijala. Stisnem je nogom i oslonim svom svojom težinom ali ona neće da potone. U čemu li je problem???????
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
Pozdrav svim ljubiteljima T 25. Može li jedan koristan savet, naime imam problem sa svojim rusom, nemogu da uključim blokadu diferencijala. Stisnem je nogom i oslonim svom svojom težinom ali ona neće da potone. U čemu li je problem???????

jesi li probao skinuti pod, pa probaj onda...moralo bi ići rukom lagano....
obično zapeče u onoj kuglici u podu kroz koju prolazi...
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
skini lim od poda pa prvo vidi dal u bolcni nije zaribalo.tu zapadne svega i svacega i oksidira pogotovu ako je stajalo ili nije korisceno i nije cudo. na silu nista se nemoze samo jos gore napraviti. malo odvijaca ili ulja za kocnice i polako izbij bolcnic od poluge dobro ocisti i podmazi i nebi smelo imati problema.prvo to pa ako nije do toga onda ces malo sarafati vise.pogledaj i osovinicu koja ulazi u kuciste menjaca dal nije poribala i to ocisti okolo i podmazi dobro mascu sve
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
dali neko zna koliko kostaju bocna stakla za vladiku , desna strana oba stakla mi je kombajn razbio kad mi je vrsio ovas ***** ga u usta smotana , de da nadjem stakla i koliko para su odprilike me zanima
..................
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Joj neznam tačno ali čini mi se da su kaljena stakla oko 30-40 evra po metru kvadratnom , ja sam stavio onu dvoslojnu šoferšajbnu i ona kod nas košta 30e po kvadratu debljine 2X3mm i odsada samo to i stavljam , jeste malo teže za montažu pošto je deblje nego standardno ali vrijedi se napatiti jer je puno bolje od kaljenog

Pih , ono ga sada gledam ispustila mi prednja guma na vladimircu:fiery: biće šarafanja :(devil):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
kad smo kod stakala, htio bih iskemijati zadnje staklo na kabini, a naravno, ono rusko je razbijeno...
jel bi pasalo od kakve druge kabine, onak gotovo...549 ili slično?
 

Najnoviji postovi

Na vrh