• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Čisto sumnjam da bi nešto odgovaralo , u svakom slučaju morao bi da radiš prepravku na neko malo manje staklo a kada je prepravka u pitanju onda i nije toliko bitno od čega je , najbitnije je da ti je to novo staklo dostupno i da nije skupo :(y):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
dobra stvar kod stakala je nalepiti foliju iznutra. i ako nesto udari ostaje u komadu. novije soferke dvoslojne i troslojne su upravo to jer izmedju slojeva imaju neki tip folije koja ih drzi na okupu. veseline u rumi imaju prodavci za stakla mislim da su iz panceva. ako budem isao u rumu 3 raspitacu se jer mislim da salju i aksom
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Misliš da se nalijepi folija na kaljeno staklo ?

Ja sam upravo i stavio tu dvoslojnu šajbnu jer je po meni daleko bolja nego kaljenog staklo
Ma imam i ja negdje neku vizitku čovjeka kojeg srećem u Rumi na vašaru ali nemožem da je nađem , znam samo da se firma zove ''ne tumbaj staklo'' i čini mi se da se čovjek zove Goran , isto ima sva stakla za ruske traktore i šalje dostavom
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
http://img842.imageshack.us/img842/4884/enz6.jpg
ovde se vidi kako sam stavio zadnje staklo od 533 i odlicno pase uz dodavanje doljeg lima i sad nemam prodlem ocu ga razbiti ili ne sto se i vidi kako je udarala sejacica naprimer ..............

ma ni netreba mi skroz do dolje, samo da mi kiša ne moči leđa kad me uhvati...
jel to od kabine orašje ili koje?
čak mi se i sviđa...:(clap):...jedino pleh daj u crvenu...:icon_winkle:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
da nalepi se folija na kaljeno iznutra ko i na automobilima. malo manje i sinca i zracenja a drzi sve na okupu u slucaju pucanja. mnogi su se povredili kad se razleti kaljeno staklo. ona zrnca svud lete pri jacem udarcu.
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
dali neko zna koliko kostaju bocna stakla za vladiku , desna strana oba stakla mi je kombajn razbio kad mi je vrsio ovas ***** ga u usta smotana , de da nadjem stakla i koliko para su odprilike me zanima
..................
Ja danas na najlonu u N. Sadu naručio od čoveka iz Pančeva zadnje staklo za vlatka 2500 dinara sa dostavom kući
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
Ja danas na najlonu u N. Sadu naručio od čoveka iz Pančeva zadnje staklo za vlatka 2500 dinara sa dostavom kući

daj broj telefona ako imas da narucim i ja meni sta treba :tractor:
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
daj broj telefona ako imas da narucim i ja meni sta treba :tractor:

evo broj tel: 063/287-919 pa kontaktiraj čoveka inače dolazi nedeljom na najlon pijacu u NSi bude tamo iza Rusa gde se prodaje kukuruz
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
ajmo ruski doktori...
danas mi je u frezanju traktor krepal....
osjetio sam da jače dimi, kao da je preopterećen, stanem na kvačilo da mu malo pomognem, on prestane frezati i kretati se, ali svejedno motor dimi...kao da ga nešto koči...
propušio je i na iberlauf, i jedva je sastavio nakon pet minuta...ne da je teško vrtio, već kao da je imao previše napumpane nafte....

kad sam ga ispuhal na mjestu, sve ok dalje...
pritisak ulja normalan, temperatura nije bila preko 60...
dakle, kaj bi mu moglo biti?
...takav simptom nisam još imal...:(happy):...a navozio se ruske tehnike u svom životu...

ustvari, slična stvar se događa ako ga hoćeš upaliti ako je ugrijan preko 100 stupnjeva...isto teško sastavi...ali se sam ne gasi kao da je pod opterećenjem...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Najvjerojatnije gotovo siguran propisala dizna ili dvije.
Stavi nove uloške i promjeni mu ulje i filtere.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
Najvjerojatnije gotovo siguran propisala dizna ili dvije.
Stavi nove uloške i promjeni mu ulje i filtere.

njet...čul bi diznu, a i dimila bi stalno...
ulje u motoru skoro pa novo (još nije crno), filteri promijenjeni pred sezonu...
dalje...:biggrin:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
A dok je vruć sa poveučenim dekompresorom kada verglaš osjetiš li ''kočenje'' ?
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
Upravo takvi simptomi su se meni jednom ili dva puta dogodili, doduše ne radi se o vladimircu, ali ja sam to pripisao općenitoj zrelosti motora za generalku. Doduše sad več nekoliko godina nije, ali niti generalka još nije napravljena:(angel):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
A dok je vruć sa poveučenim dekompresorom kada verglaš osjetiš li ''kočenje'' ?

sa podignutim dekompresorom vrti normalno, kao da riba nešto sa spuštenim dekompresorom...

odgovor na hodorov post je...generalka napravljena, ovo je taman razrađeno ove godine...možda 100 - 150 sati poslije generalke, ne dela mi ura...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Evo imam dva slučaja zetor 4340 i neki belarus rade cjeli dan normalno i tak vruči pčne crni dim i nema snage a sve uredu i temp i filteri i gorivo,na zetoru je proradil norlno nakon par minuta,a belarusu zaštekala i moral je mjenjati uloške,od čega neznam.

Ako ti je tak duže radil postoji velika mogučnost da je ispirala nafta cilindar i da je dio otišel u ulje,pa...

Dobival ti je nafte više nego kaj je mogel progutat!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
vladimir si rađe raznese glavu nego da mu nafta počne curit u cilindar...:(happy):
to mi se dogodilo pred desetak godina, dugo sam slušao diznu kak lupka, sve dok u oranju nije lupnula...i izbacila metar plamena iz auspuha...
naravno, izvukal sam brazde do kraja na jednom cilindru, odvezal se doma, drugi dan upalio i odvezao traktor u takvom stanju 3 km do majstora...:(emo):
 

Najnoviji postovi

Na vrh