• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Kroz te rupe se ustvari buše kanali u radilici i nakon toga se iste čepe kojekakvim načinima.
 

VTZ995

Novi član
Tu od
10 Ruj 2013
Poruka
21
e imam pitanje kad dignem hidrauliku na vladimircu a iza imam tanjurače 20 diskova nekako brzo spusti za 5 minuta moram opet podizat. koji bi razlog bio tome?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Kanali se ne buše nego glodaju ili eventualno kopaju lopatama:icon_mrgreen::biggrin::icon_mrgreen::biggrin: :icon_pidu:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
e imam pitanje kad dignem hidrauliku na vladimircu a iza imam tanjurače 20 diskova nekako brzo spusti za 5 minuta moram opet podizat. koji bi razlog bio tome?
krivac razvodnik , vjerojatnije cilindar ..(ako ne curi pod traktor)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
e imam pitanje kad dignem hidrauliku na vladimircu a iza imam tanjurače 20 diskova nekako brzo spusti za 5 minuta moram opet podizat. koji bi razlog bio tome?

ajde ne delaj oko toga problem, kaj bi bilo da imaš malog ferca ili zeku pa da ti skaču iza tebe svakih pet sekundi...:icon_lol:
tak si vježbaš ruku da možeš volan motat...:(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Kanali se ne buše nego glodaju ili eventualno kopaju lopatama:icon_mrgreen::biggrin::icon_mrgreen::biggrin: :icon_pidu:
Možda ih danas i glođu ali onomad davno kad sam ja bil u školskim danima u TAM-u i pratil postupak otkivanja radilice od kocke željeza pa do brušenog proizvoda su se kanali bušili na revolveru.
Danas ih možda žuti i kopaju lopatama, ko zna
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
savorise jel proradi ta radilica na vlatku . hoce li biti bar 3 bara konstantnih sad pritiska ?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Motor je sklopljen , ostaju mi još one periferije da pospajam pa da ga kresnem , neka bude 1,5 konstantno ja zadovoljan , samo neka je konstantan
A muke ježeve sam imao pri sklapanju razvoda motora dok nisam ustanovi da je nova garnitura dihtunga tanja nego što treba i deklo mi je aksijalno upiralo u bregastu , više od dva sata sam izgubio na tu glupost :fiery:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
sto bi znacilo da umesto jedne garniture dihtunga trebaju dve pa uduplati. joj rusi rusi gde li stancaju samo delove izgleda na livadi.ako nenapravi 3 bara stavljaj kocnicu na radilicu heheee
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Upaljen je na kratko , 4 bara i sigurnosni je stalno otvoren , još da pokačam remen za hlađenje , prekontrolišem predpaljenje , pokačam povrate nafte i još neke guposti nadam se da će večeras biti završen
Za sutra mi ostaje piksnovanje prednjeg trapa
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
to piksnovanje mi nesto poznato zvuci.dal nebih i ja to trebo uraditi da mu klimave nogice malo stavim u red. od cega pravis piksne metalne ,bronza ili onaj teflon ili sta vec.od cega su original ,gvozdene ili bronza
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
savo ga brzo rastavi, još brže sastavi, a najbrže polomi...:icon_madu:

inače, ja kupio jučer klipove i nekih sitnarija za svoj strojni park, bio u mađarskoj...
ispalo mi za cijeli sklop 600 kuna, a ovjde kod mene je goli klip 680...koje su to marže..:s:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nisu to marze nego cista lopovija .kad bi mogli preko noci da se obogate ti prodavci.tako su i kod nas mnogi na brzaka hteli novce i digli cene a sad zatvaraju prodavnice. da je ekstra kvalitet neki u pitanju i zagarantovan pa u redu ali za iste delove dizati cene u nebesa nikad nemogu da shvatim.mislim da su u novom sadu jos povoljniji delovi kod ukrainaca i rusa.cini mi se oko 100 eura oba sklopa
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Piksne pravim od poliamida , originalne su željezne cementirane
Poliamidske sam napravio prije nekih 5-7 godina (ne sjećam se tačno) i još se nisu drastično potrošile ali jedna mi je ispala iz ležišta pa ću vjerovatno izmijeniti sve
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
znaci imaju tendenciju ispadanja .ali manje zato ostecuju osovinu rukavca sigurno a verovatno i manji otpor prave. najgori slucaj je sa cementiranim .kojim alatom ih obraditi posle upresavanja unutrasnju meru. tu svaki borer ima da vristi .kako reaguje poliamid na podmazivanje
 

Najnoviji postovi

Na vrh