• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

rus123

Novi član
Tu od
7 Sij 2015
Poruka
27
@kiki1903...izvini,nisam dobro slozio reci:s: hteo sam reci da sve postavim kako treba i NECE da izbaci,a kad stisnem kvacilo onda ide kako treba!!!
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
@kiki1903...izvini,nisam dobro slozio reci:s: hteo sam reci da sve postavim kako treba i NECE da izbaci,a kad stisnem kvacilo onda ide kako treba!!!

Ok ništa onda kad budeš rastavljao ubaci sličice pa će mo ti onda pomoći
Ma da još prije i sumljam na istrošenost vilice nego na istrošenost zupčanika ako je već što u getribi krivo imao sam primjer gdje je vilica imala lufta ko u priči sa svake strane ali ne na mlaom rusu već na velikom pa je isto iskako iz brzina.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Ako je potrosena vilica onda ce izbacivati ili ako se klima oko osovine ali u tom slucaju nebi iskakala rucka za saltanje neznam dali se to dogodi??
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Ako je potrosena vilica onda ce izbacivati ili ako se klima oko osovine ali u tom slucaju nebi iskakala rucka za saltanje neznam dali se to dogodi??
I to što kažeš jer 52 i 82 nema princip skroz zaključavanja brzina već imaju oprugice i kuglice koje sprečavaju pomicanje ručice mjenjača pri normalnom opterećenju a ako je nešto neobično skače i ručica to sam na velikom traktoru vidio pa zaboravih da nije isti princip.
:drink:
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Eh da mi je ovakav bilo bi još bolje nego da svuda moram sa velikim traktorom samo zato što moj mali vlatko nema prednju vuču a njegovih 30 konjića bilo bi mu čisto dovoljno
hqdefault.jpg

I naravno evo kako izgleda u zimskoj akciji
https://www.youtube.com/watch?v=tfPhnNduOr4
 

Ruki

Član
Tu od
11 Pro 2014
Poruka
92
Neznam otvarao sam ventil na razvodniku,čist je,pronašao sam savo sliku gdje se pojačava,probat ću sutra

Sad sam išao vidjet plomba je bila na njemu vjerovatno nije diran od 84-te

Danas idem probati pojačati pritisak hidraulike,prije nego sam dirnuo onaj vijak namjestim nekakve panjeve ispod poluga i probam onako usput on se digne sa lakoćom i to u ler gasu,sam od sebe neznam valjda je istjerao zrak iz sistema il što već al je moćno,svaka čast,evo imam neku žicu viška ova zeleno žuta koja je spojena gdje strelica pokazuje i traktor i grije i pali u prvom položaju bravice a samo pali u drugom a kad je odspojena traktor ne pali kad ju prebacim na ovu koja je zaokružena traktor normalno grije u prvom položaju a drugom pali međoutim često se dogodi da kad upalim grijač automat počne čvrkati pa sam vratio žicu na prvobitno,vidi se na slici gdje ta žica ulazi a kud ide nemam pojma
 

Prilozi

  • DSC03882.jpg
    DSC03882.jpg
    46.2 KB · Pregleda: 187
  • DSC03883.jpg
    DSC03883.jpg
    46.3 KB · Pregleda: 190
  • DSC03884.jpg
    DSC03884.jpg
    34.4 KB · Pregleda: 197
  • DSC03885.jpg
    DSC03885.jpg
    35.2 KB · Pregleda: 186

josipm

Član
Tu od
4 Sij 2015
Poruka
40
Morat češ nacči gdje ta žica završava , po bravi nije niko (valjda) čačko pa bi bilo dobro znati gdje završava s obzirom da je sastavljana i dalje ide druga boja ,obrati pozornost kod nji se cesto događa da se žica proriba i dođe do kuršlusa , moj se zbog tog zapalio pa sam gotovo svu instalaciju mijenjo.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Taj vladimirec je T30A80 i jaca je verzija od ovih standardnih. Motor je mislim isti samo je drugacija pumpa i potera ga do nekih 38ks koliko sam negde imao podatak, to je vec sila od traktora i za ove u klasi ima da pojede za dorucak. Ruki ide jedna zica i pod vijak za masu sirene, sa tacnoscu nemogu reci posto kod mene je od originalne instalacije samo par parcica zice bilo i sve sam izbacio i nanovo odradio i nema nikakve veze sa originalnom instalacijom
 

boscanin

Član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
83
Rekao bih da ipak nije samo razlika u bospumpi jer moj traktor ima 2850 ccm i 37ks. A model je t30-70. Ovi t30-80 su još jaci. Negdje sam procitao da t25 ima oko 2500ccm i 31ks.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Da stari tipovi su oko 2100ccm i razlicitih snaga 25-31-34ks.koliko sam upoznat razlika je samo u bos pumpi. Za ovaj jaci nisam siguran u kubikazu i moguce je lako da je povecana jer nemoguce je da vise podizu samo na gorivu. tako daje vrlo lako moguce da je tih 2850ccm i 37ks a to bi i ovaj T30 A80 imao isto otprilike.Kod mene je verzija sa 31ks i tih 2,1L zapremine i jaca od 34ks je isto to samo drugacija ili je pojacana pumpa. jer odvrtanjem protoka nafte i moj motor se lako pojacava za tih 3-4ks jer tako im u karakteristikama pise. ali stare verzije su radile na 1600rpm dok ovi posle na 1800-2000rpm
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ako je povećana kubikaža onda je povećan prečnik ili hod klipa a ja za taj podatak neznam , možda neko drugi zna ?
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Papir trpi svašta, meni jedno vrijeme pisalo da mi auto dizelaš:icon_fU:
Slikaj ti izmjeren klip. Nema smisla jer bi takav motor bio jako blizu D130.
 

Najnoviji postovi

Na vrh