• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

Ruki

Član
Tu od
11 Pro 2014
Poruka
92
Nema vas kaj čuditi,to je ruska proizvodnja.I kad je novo,jednostavno treba raskopati i ponovno pretumbati.Dobro proučiti zamjenski dio prije ugradnje i greška jednostavno mora biti.Jer rusi inače nebi bili zdravi da naprave nešto di se ne treba intervenirati.Mene bi začudilo da si namontirao pumpu i da stvarno radi bez greške.To je nažalost takva tehnika di moraš znati svaki dio u dušu i njegov princip rada.Mislim da dođe na jednostavnije da si čovjek sam napravi traktor,nego da konstantno ispravlja njihove greške i propuste:(whew):Ja sam se dosta našerafio ruskih gluposti.Ne zato što uživam u tome nego sila čini priliku.Dobro je znati neke stvari o traktoru ali baš svaki je*eni dio i kvar znati popraviti.Onda čovjek ne stigne niti raditi samo se mora posvetiti šerafljenju i popravcima.Nisu baš sretno rješenje ti ruski traktori:icon_sad:
Dobro je ovo napisano,a čuj koliko para toliko muzike,prednost mu je što može povuć ali nema finoće,sve je grubo i dosta loše,a čuj ja kad sam ga kupovao ferac u istom stanju je duplo i još malo skuplji,nedavno sam popi........ i rekao ga prodat ali teško je to i prodat,sad sam ga malo dotjerao,obavi ono što trebam al iskreno neda mi se ni raditi sa njim.Nedavno sam orao sa posuđenim plugom,dok sam ga uriktao sišao i popenjao se najmanje 30 puta,ebi ga to sa ferca riješavaš sa sica,ništa dobar je on kakav je samo nek tucka.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,670
To ti je pumpa NŠ 46 , znači 46ccm po jednom okretu osovine.
Što se tiči smijera složiš ga onako kako ti treba jer su one prilagodljive.
Biče u toku dana slike pa ćemo onda vidjet.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Ruki nisu neki novci ali mislim da je prilika ali onome tko ga prodaje a neprilika tko ga kupi :icon_pidu:
 
E

el pibe

Guest
Tko je bliže isplatilo bi se pogledati.Nisu neki novci,i tko ima prostora.Dobro bi bilo uzeti i raskopati za dijelove.Jer mislim da je taj dao svoje.Makar vidio sam da ljudi uspiju oživjeti i veće krševe i služe.Sve opcije su otvorene ovisi o entuzijazmu onog tko ga kupi:(think):
 

vugor68

Novi član
Tu od
16 Kol 2015
Poruka
29
Pozdrav svim članovima foruma!
Zovem se Ivica , ovih dana postajem vlasnik jednog T-25. Kada stigne postavim par slika i želio bih čuti Vaše cijenjeno mišljenje. Osim cijene, cijene rezervnih dijelova potrošnje goriva , zašto sam se odlučio za Vladeka kao jednog od "krivaca"naveo bih cijenjenog člana savorisa .Nadam se da ću mu jednog dana biti do koljena u poznavanju ovog traktora.
Naravno ne podcjenjujem ni znanje ostalih članova čiju ću pomoć sigurno trebati.
Dok ne stigne Vladek srdačan pozdrav svima.
 

ipetricevic969

Novi član
Tu od
5 Kol 2015
Poruka
21
jos jedno pitanje,da neispitujem po selu amatere zasto iskace iz rikverca,vidio sam da je zubcanik od rikverca istrosena izlizana u konus jedna strana..ili je nesto drugo.mislim da brava radi dobro,malo je kljus od rikverca bio ostecen,ali sam ga nadovario i izbrusio..ALI OPET ISKACE-nemos metar prec da neiskoci

najbolji stroj ikad izumljen:drink:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Vugor želim ti da nebudeš moje sreće , 1973 sam kupil novog T25-A1 prodal sem ga sa 32 rh večinom je bil u kvaru , dva put pvp jedanput kočnice dva put volan sve je ondašnji Interservis popravljal pod garancijom kad je konačno bil ispravan prodal sem ga . Još su dva kupljeni u selu ista priča ko i moja . Nakon 5-6 godina kupljen ponovo jedan e taj je bil dobar .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pozdrav svim članovima foruma!
Zovem se Ivica , ovih dana postajem vlasnik jednog T-25. Kada stigne postavim par slika i želio bih čuti Vaše cijenjeno mišljenje. Osim cijene, cijene rezervnih dijelova potrošnje goriva , zašto sam se odlučio za Vladeka kao jednog od "krivaca"naveo bih cijenjenog člana savorisa .Nadam se da ću mu jednog dana biti do koljena u poznavanju ovog traktora.
Naravno ne podcjenjujem ni znanje ostalih članova čiju ću pomoć sigurno trebati.
Dok ne stigne Vladek srdačan pozdrav svima.
Savo bi ti rekao, nisam ja majstor nego me vlastita muka naučila poslu! [emoji12] [emoji12] [emoji23] [emoji23]
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Ma samo ti se cini Savo , neznamo mi za pohvale. Verovatno plitko ulazi zupcanik u zupcanik od rikverca pa treba malo doraditi nesto .Ili je viljuska sjedena ili biksna losa ili zuppci previse zajedeni. Ja sam to resio na osovini za viljusku reverzera na onim reperima za bravu
 

vugor68

Novi član
Tu od
16 Kol 2015
Poruka
29
Vugor želim ti da nebudeš moje sreće , 1973 sam kupil novog T25-A1 prodal sem ga sa 32 rh večinom je bil u kvaru , dva put pvp jedanput kočnice dva put volan sve je ondašnji Interservis popravljal pod garancijom kad je konačno bil ispravan prodal sem ga . Još su dva kupljeni u selu ista priča ko i moja . Nakon 5-6 godina kupljen ponovo jedan e taj je bil dobar .
Jezik pregrizo :p:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Lako bi ja sa pregriženim jezikom ali u ono vrijeme je rekel otac da može do onoga tko je izmislil taj traktor da bi mu sa sjekirom odrubil glavu .
 
E

el pibe

Guest
Ja svako malo pozdravim majku Rusiju.Ak niš drugo lupim se u glavu u onaj predivno projektirani zadnji blatobran.Ali zato ne dam Vtz-a iz dvorišta.Ja sam se"navuko"i jednostavno ne mogu bez tog traktora.To su svakodnevne borbe ko će kog zeznuti.Moraš predvidjeti sljedeći potez,skoro kao da igraš šah protiv Kasparova:icon_wink:
 

Ruki

Član
Tu od
11 Pro 2014
Poruka
92
Večeras mi banuo kupac u dvorište,traži traktor za rezanje drva,malo mi ga žao prodat al da je pristao koliko sam zabiberio prodao bi ga
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,715
dobar primjerak sa svim ruskim glupostima u originalu još na njemu...:eek::
kolko si izdvojio za njega?
 

dejan8787

Novi član
Tu od
23 Sij 2014
Poruka
27
Pozdrav ljudi , imam jedno pitanje posto mi nikako ne rade kocnice na vladimircu a tip je sa jednom rucicom menjaca,gledao sam na forumu da li bas moram da vadim poluosovinu napolje i kako je to najlakse vratiti ili postoji nesto jednostavnije, ako moze neko da pojasni !?
 
E

el pibe

Guest
Pozdrav ljudi , imam jedno pitanje posto mi nikako ne rade kocnice na vladimircu a tip je sa jednom rucicom menjaca,gledao sam na forumu da li bas moram da vadim poluosovinu napolje i kako je to najlakse vratiti ili postoji nesto jednostavnije, ako moze neko da pojasni !?

Poluosovina se ne vadi sama za sebe.Nego se vadi čitavi reduktor sa (trubom) znači sve u kompletu ida van.Postoji mogućnost da se kočiona traka izvuče vani kroz onaj kvadratni otvor sa gornje strane (trube)ali to je dosta kompliciran način i treba paziti da neki štift ne padne unutra.Ali takav način ima svojih prednosti ne treba skidati čitavi reduktor koji opet treba vratiti na mjesto a tu treba biti jako pažljiv da se ne oštete semerinzi.Ja sam za taj posao napravio kolica sa kranom i tu nema greške,da se negdje zapne ili ošteti semering.U protivnom uzalud sređivanje kočnica ako ulje curi uz osovine iz mjenjača.Po meni je ipak bolji način da se skine čitavi reduktor onda se bolje vidi čitava situacija i pregledati ako možda ne dolazi ulje sa strane reduktora i naravno može se dobro vidjeti u kakvom je stanju kočioni bubanj jer može i on biti istrošen.U mojem slučaju bubanj je napukao kod srca uz samu osovinu.A takvu situaciju je nemoguće vidjeti izvana.Dobro da sam to vidio jer bi mi se ubrzo kočioni bubanj raspao i moglo je biti svašta..
 

Najnoviji postovi

Na vrh