• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Meni nije Savo problem jer imam frenda koji radi sa staklom.

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Onda ok , nadam se da ti nemoram ponavljati da stakla staviš kaljena ili dvoslojna.
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Da,znam to. Sad prije mjesec dana na banci u kojoj sam vatrogasac su skidali izoprozor otprilike nekih 3-3,5 kvadrata,puklo jedno staklo,a drugo ostalo citavo. Da sam imao kabinu,izrezali bi mi u radioni i dovezli.

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 

dobrodol

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
92
To ti je izgleda ta kabina sa "mojih" slika, ali cena 300 i kusur eura stvarno nije normalna za taj trulež...
Plus pola stakala fali a i ona što ima i nisu stakla neg' pleksiglas....
Traži nešto drugo, ili uzmi, ali za 200-250 eura, maksimum-maksimuma....
Komšija do mene je kupio skoro kabinu za IMT 542 za 300 eura sa prevozom do kuće, ali je kabina sa svim staklimai još i ofarbana, njegovo je bilo samo da je namontira....
Ali je nabavio samo zbog toga da lakše proda traktor, menja ga sa čovekom uz doplatu, za IMT 533 sa "novom" kabinom i blatobranima od "novijeg" tipa....
Ne znam kakve su cene kod Vas, valjda slične, ipak ste Evropa....
Nisam se pohvalio:
"Ponovio" sam malo traktor...
Naleteo sam kod ovih namazanih džafte-kurafte na Vašaru u Rumi, 3. Februara, na par tegova za Vladimireca, i to ove kockaste ko što mi i trebaju i kupim ih za 1.000 dinara po komadu, znači dva komada 2.000...
Sreća moja što je i drugar išao sa mnom na Vašar, pa smo naizmenično nosili tegove do auta...
Usput kupim i šrafove da kada stignem kući odmah ih i montiram...
Tako i uradih, evo ih:
03_02_16_1417.jpg
 
Posljednje uređivanje:

dobrodol

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
92
I ja sam tako mislio, ali nisam bio u pravu....
Subjektivan osećaj: ISTO K'O I PRE...
Još da smislim kako da izmajmunišem pa da nabacim i ona "srca" od tegova Ursusa c335 na zadnje točkove?
Ima da ga opteretim u oranju moje močvare,ako bude mokro (k'o što jeste) potonem sve do Japana!!!
Al' ima da ore točkovima više neg' plugom!!!
4 "prstena" po 20kg na zadnjim točkovima + 2 "srca" po 25kg, opet na zadnjim (ako uspem), i sada (trenutno) 4 komada po 20kg na "prednjem mostu"...
Valjda će biti dovoljno!!!
 

dominik1993

Član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
61
pozdrav svima :D zanima me gdje se nalazi kontrola kolicine ulja u getribi na starom modelu vladimirca, znaci model bez špere i sa zaobljenom haubom, isto tako me zanima gdje se doljeva ulje u mjenjac...
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Mislim da je isto ko i kod "novijeg"modela,na cepu sa desne strane se toci do vrha i to je mjerac. Ali ako se nitko nejavi,onda pogledam sutra i javim ti. Daj mi u inbox adresu za ono kuciste volana da ti posaljem postom.

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Sorry Dominik 1993,ima jos jedan Dominik kojem treba kuciste volana,a rekao sam da mu ga sam jer je njegovo puklo

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 

dominik1993

Član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
61
ma nije, cini mi se da se na ovom starijem modelu ulje toči gore kod ručice mjenjača ali nisam sto posto siguran... ja sam taj dominik, samo sam zaboravio lozinku od računa pa sam napravio novi, evo poslat cu ti sad adresu u inbox to bi mi stvarno dobro doslo
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Ma kuja mi se stalno mota sa lancem u taj komad,pa da maknem to iz dvorista,jer meni nepase.

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Jesam primio sam. Bome ce sigurno tebi vise koristiti. Ona se tolko omota da je to na kraju kao Rubikonova kocka za odmotati ju i osloboditi...

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 

dominik1993

Član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
61
zna li netko gdje se uljeva hypenol u mjenjac, i gdje se mjeri razina hypenola u mjenjacu... radi se o starom modelu, sa zaobljenom haubom..hitno mi je neka mi neko odgovori ako zna... hvala ..
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Dominik,466 strana ovog foruma.

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk

Pardon 467 strana

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh