• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Bilo je još sličnih slučajeva sa uljima koja su prodavana kao valvoline. Par hiljada i kad izvučeš mjerač na njemu nešto najsličnije katranu.
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Koliko se sipa ulja u bocni reduktor kada je traktor u niskom podesenju.
2773b5fc45b4f7d8168f27c919b11eae.jpg


Ja sam otvorio bocni cep i planiram nasuti do njegovog nivoa. Al mi se cini da ce puno ulja stati u njega.

12c222aea97e9ccaac2370dd5d53aea3.jpg


Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,549
a bolje bi bilo na suho?
...toči i ne razmišljaj koliko si natočio, to vozi sljedećih 20 godina bez izmjene...:eek::
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Ma nije problem nasuti,kad sam mogao srediti brezone na reduktorima,jednu trubu mijenjao,sve semeringe. Nije problem nasuti i 4-5 l ulja u reduktore. Al nasao sam negdje na forumu podatak da ide oko 0,75 l u jedan reduktor. Pa sam zato pitao.
394ef44b5b7cf1eb96363d858e11eb24.jpg


Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,549
ajde, ja sad pogledo u priručnik, kaže litra i pol po reduktoru, ukupno u oba 3 litre...
ak ne vjerjuješ, slikam ti...:icon_kidra:
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Nasao sam,sad sam na laptop downloadovao radionicko uputstvo. Ipak hvala.

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
ajde, ja sad pogledo u priručnik, kaže litra i pol po reduktoru, ukupno u oba 3 litre...
ak ne vjerjuješ, slikam ti...:icon_kidra:

točno!
u uputstvu piše 1,5.×2-3

litra ipo puta dva reduktora :icon_thumright:
 

Prilozi

  • zapremine ulja.jpg
    zapremine ulja.jpg
    45.7 KB · Pregleda: 113

dejan8787

Novi član
Tu od
23 Sij 2014
Poruka
27
Pozdrav ! Da li bi savoris mogao da mi posalje ili da postavi ponovo sliku sa posta #3066 , posto ne mogu da otvorim ? Hvala
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Prokleti imageshack , pojeo je.
Nažalost za sada nisam u mogućnosti jer na ovom računaru nemam tu sliku , kada budem vadio HD iz stare mašine možda tamo bude pa ću je postaviti nije problem.

Možda neko drugi je skinuo? Neko?
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Dejan8787,jel ovo ta slika?
cdf471cf0e98a4f80e2d191a01b2f19e.jpg


Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Mislim da on traži drugu sliku gdje sam skicirao princip rada kočnice , ako me sjećanje dobro služi ...
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
dejan8787, nije to komlikovano. Ko je jednom rastavljao cijeli mehanizam kocenja,mora znati nastelovati.

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

U bem ti zivot. Jutros namontiram novo crijevo hidraulike,jedno rusko se pohabalo,i prvo dizanje hidraulike propusti na holenderu kod klipa. Najblizi hidraulicar je 150 kilometara od mene. Ima li neko ideju,sta da uradim privremeno?

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Privremeno možeš zamijeniti crijeva tako da to koje pušta bude na povratu odnosno prisilnom spuštanju. Tu je manji pritisak i moguće da će manje puštati.
 

dobrodol

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
92
Mislim da on traži drugu sliku gdje sam skicirao princip rada kočnice , ako me sjećanje dobro služi ...

Kada sam svojevremeno vagao mogućnosti i mane ovoga Vladimireca radi odluke o kupovini, "nahvatao" sam raznih skica i grafikona i slika principa rada pojedinih sklopova pa evo i kočnica...
Savo,
Jel' ova skica tvoja?


kocnicap.jpg
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj su to pojasne kočnice,znači žmiče doboš ili neko vratilo izvana?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

FarmerAnton1990

Novi član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
4
Pozdrav svima! Novi sam na forumu odlučio sam se za kupovinu vladimirca sa kabinom. Temu sam pročitao od početka do kraja ima puno informacija koje će mi trebati kad kupim traktor. kupio bi neki za manje novaca koji je u lošijem stanju pa bi ga sredio kompletno i onda znam šta imam. Malo sam gledao cijene dijelova i stvarno su bagatela. Sad me zanima jedno dobio sam na poklon od djeda neke priključke plug dvobrazni imt 12 coli je ako se ne varam neku staru tanjuraču 20 diskova sa onim drvenim ležajima ali ležaji su truli i brane 3 krila to skupa stoji na kiši i u travi sigurno 20 godina nadam se da bude do sve pasalo za vladimirca.
 

Najnoviji postovi

Na vrh