• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

Vladimirec T-25

ibro

Novi član
Tu od
23 Srp 2018
Poruka
17
Dal mogu uzet plus sa one lampice gdje mi pokazuje kontakt ili da uzmem sa svjetala

A dali je problem ako bi spojio direkt sa akumulatora

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
10,943
Nemoj sa te od kontakta..
Moze sa akumulatora ali pozeljno bi bilo da staviš osigurač.

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
298
Postovanje kupio sam vladimirca T 25 i on nema upaljaca pa me interesuje kako bi mogo spojit upaljac da bi mogao ukljucit rotaljku
Ja sam ugradio i upaljač za punjenje mobilnog telefona, a rotaciono svetlo sam povezao posebno preko prekidača. U oba slučaja ide preko osigurača (čitaj licni).

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
298
Slikao sam tada kad sam obećao, samo nisam imao vremena da postavim. Izvinjavam se zbog kašnjenja.

Ruki

Član
Tu od
11 Pro 2014
Poruka
88
Lijep pozdrav svim članovima,nadam se da mi nitko neće zamjeriti na slijedećem jer imam dobru namjeru,naime potaknut pozitivnim komentarima sa ovog foruma svojevremeno odlučio sam se za kupnju Vladimirca T25 1984 godište u tvorničkom stanju.Proveli smo jedan period zajedno nas dvojica i ponekad sam tražio savjete za problemčiće na ovom forumu gdje sam ih dobio od dobrih ljudi koji su spremni pomoći,za to svaka pohvala.Sad se i ja želim revanširati sadašnjim i budućim vlasnicima tog traktora sa svojim savjetom - gonite tu hrpetinu gvožđurije iz dvorišta čim vam se ukaže prilika😁,za sva dodatna objašnjenja stojim na raspolaganju...

Najnoviji postovi

Na vrh