• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
11,162
Ljudi, da li neko ima iskustva u sejanju pneumatskom sejačicom koju pogoni traktor bez dvostepenog kvačila, konkretno Vladimirec?
Imam ja . Zaboravi na tu rabotu :hahah:

TH87

Član
Tu od
8 Svi 2016
Poruka
195
Pozdrav,

susjed ima T25 i već se mjesecima muči s problemom povlačenja zraka kada je razina goriva u rezervaru ispod pola. Čim potroši naftu da bude manje od pola iduće paljenje mu povuče zrak i onda se bori s odzračivanjem dok ponovno ne upali i onda je opet ok dok god ne padne ispod pola... I ok, doskoči on tome tako da redovito dotače naftu, ali realno nema to baš smisla tako dugoročno.

Ima ko kakvu ideju od kud krenuti u traženje kvara? Jel imao tko sličan problem?

LP

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
4,674
negdje vuče zrak na dovodu goriva, i onda sve padne nazad u rezervar...
ja odustao i ugradio ventile...kad odradim, zatvorim ventil i bok...

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
4,674
na lajtungu od rezervara do grubog filtera...odmah gore na rezervaru...to ti slože ovi kaj delaju crijeva za hidrauliku i ostalo...onog metalnog sam pospremil u ormar i imam pleteno srebrno crijevo....

RUS_

Novi član
Tu od
2 Ožu 2021
Poruka
3
Kod mene je prosli vlasnik napravio dovod goriva odozdo.Vozio sam ga sa nekih 2L goriva i radi kao sat.
U leru lose radi ali ce da prestane kad budem promenio ulje u pumpi.

Najnoviji postovi

Na vrh