• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
necuri na sraf , nego na sigurnosnu sisicu odvrni tu plocu izvadi tu malu sisicu za blokadu i sa iglom moras izvaditi jako mali oring gumicu , zameni je sve vrat nazad i teraj
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
U garnituri gumica za klip nekada bude a nekada ne , ima da se kupi taj cijeli ''pipak''
 

Fishkal

Novi član
Tu od
12 Tra 2014
Poruka
7
Aha, znači kupim cijelu ovu pločicu koju sam ocrtao na ovoj slici?
 

Prilozi

  • WP_20140524_001 (1).jpg
    WP_20140524_001 (1).jpg
    57.1 KB · Pregleda: 147

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
U sredini tog ocrtanog je taj pipak ali koliko vidim sa slike da je na mjesto njega neko uvio vijak , ne vidim najbolje
Ispod te pločice se on nalazi , samo odvrneš tih 5 vijaka M6 , zadigneš pločicu i izvučeš ga kliještima ili nečim
 

Fishkal

Novi član
Tu od
12 Tra 2014
Poruka
7
Da, čini se da je prijašnji vlasnik tu stavio šarafić, na mjesto tog pipca. Zato sam i napisao prvi put da mi se čini da curi na šarafiću.

Rastavit ću pa onda upitam dalje za savjet ako zapnem.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,549
kak bi bilo kad bi malo ovu rusku temu podijelili na sastavne dijelove, pa da imamo posebno temu o motorima, posebno o getribama, posebno o hidrauličkom sistemu...struji...upravljačkom sistemu...primjeni traktora...

kaj mislite?
možda bi se lakše snalazili ljudi...
 
E

el pibe

Guest
I ovak se dobro ljudi snalaze.Čemu komplikacije?Ak si takav toša i imaš toliko znanja otvori svoj site i dijeli drugima savijete do mile volje.Imaš mogućnosti za svaki dio traktora otvoriti novo poglavlje.Onaj koji hoće pomoći taj bude odgovorio.Čast iznimkama ima i takvih koji su tu samo da podjeb...ju.I smiju se drugima a konkretnih odgovora i pomoći od njih baš nigdje.Dužan si čovjeku sliku di mora točiti ulje, kaj si zaboravan malo a?A tak voliš kritizirati i laprdati.E Flavijuse moj.Zaboravih reći ja inače ubrizgavam ulje kroz ispust preko nepovratnog ventila i čekam da izbije na nivou.Tak mi je ljepše i stavljam prozirne blinde da vidim kaj se događa u sistemu.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,549
je, dužan sam već hrpu slika, ali nije do mene...
krepala mi tehnika...:icon_cry:
obzirom da sam živi nemar u ljetno vrijeme za bilo što osim ganjanja vladimirca do iznemoglosti, morat će to pričekati do hladinijih dana...

a tema...danas baš svatko voli pročitati 6500 postova dok nađe što mu treba...jel?

ustvari niti ne lajem toliko radi sela, već više zbog sebe samog...
 
E

el pibe

Guest
A ja isto čitam i tražim dok ne nađem ono kaj me zanima.Nekad se načitam i prožvačem svakakvih postova,tekstova i savijeta da me oči peku i ništa od odgovora:(sweat):Onda kad nema pomoći banem od nigdje i započnem temu(malo se poguram preko reda).I razbijem monotoniju.Čim više tema to bolje za nas.
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
ma kupis ceo set oring za klip tu je imas , ili nadjes taku malu , ma naces je na pijaci nekoj jacoj , obicno imaju u one komplete sto pijacari prodaju , snadji se malo axaxax
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Ali ako je neko zavio vijak na mjesto pipka čisto sumnjam da mu samo gumica može pomoći , vjerovatno je to razvaljeno
 

Matija001

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
69
el pibe, ako se dobro sjećam ti si spominjao da radiš kabinu? Kako to napreduje? Imaš li kakvih slika?
 
E

el pibe

Guest
Stanje je napeto:eek::Materijal je doma,nacrt spreman,samo sam na knap s vremenom.Još nisam ni kotače namontirao:(Sve se odužilo više nego sam planirao.Ali bit će slike sigurno samo da zalaufam proizvodnju.
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
Evo mene i evo novih problema sa vladekom neko vreme nisam koristio hidraulicnu pumpu pretezno sam imao transport a posto mi je kuka fix nism imao potrebe da je palim nekih mesec dana i danas mi trebalo i nebi je upalio ni konstruktor nema kako nisam probo kad god bi probo samo cujem odnosno i osetim kao da zapinje zupcanik od drugi nece da uklopi...Sta prvo predlazete da pogledam???
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Probao si da je uključiš dok traktor radi ili ne ?
 

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Vladimirec mi gubi gas pri malo vecem opterecenju. Crnog dima ima samo kad pali, odvrnio sam pumpu na sarafcicu 4,5 kruga skoro pa isto, ali dima ima jako malo pod opterecenjem, filteri goriva novi, bakrene podloške nove, ulošci dizni novi nastimani.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Radni ventil ? AC pumpa ?
Slab ti protok (dotok) goriva do boš pumpe , potraži problem u dostavi i pred-pritisku goriva
 

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Uredu, radni ventil iza pumpe jelda, a kako provjeriti dali radi ac pumpa? I nafta malo curi na cjevcicama koje izlaze iz pumpe prema diznama!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Primitivno možeš u toku rada traktora da otpustiš jedan od holendera na niskom pritisku i po sili i intezitetu prskanja da vidiš ima li protoka i pritiska

vjerovatno ti konusi loši na cijevima mada one vole i da pucaju
 
Na vrh