• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ma ne treba ti plug , samo točkovima razgazi , svejedno će da više tragovima razvali nego plugom :(talk):
 

Fliper

Član
Tu od
6 Lis 2013
Poruka
51
Nakon dugo vremena nešto se i napravilo. :D:
 

Prilozi

  • 170320151040.jpg
    170320151040.jpg
    64.2 KB · Pregleda: 713
  • 170320151041.jpg
    170320151041.jpg
    60.5 KB · Pregleda: 342
  • 170320151042.jpg
    170320151042.jpg
    60.5 KB · Pregleda: 356

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Mislim da ti je nesrazmjeran klip , u jednu sranu će da ide brće u drugu sporije , odnosno treba ti različit broj krugova volana

A jaku zamjerku imam na to što remen samo malim dijelom naliježe na remenicu ventilatora i sigruan sam da će proklizavati i brzo ga trati
 

Fliper

Član
Tu od
6 Lis 2013
Poruka
51
Gdje se vrši ispuštanje zraka iz bošpumpe? :icon_eyes: Šta kažete na servo volan? :icon_jook:
 

Prilozi

  • 170320151037.jpg
    170320151037.jpg
    49.9 KB · Pregleda: 223
  • 170320151038.jpg
    170320151038.jpg
    61.7 KB · Pregleda: 460
  • 170320151039.jpg
    170320151039.jpg
    53.6 KB · Pregleda: 283

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Servo volan na ovaj način mi se sviđa samo što se po meni opravdanost ove investicije baš i ne vidi a kao što uvaženi kolega Savo kaže moraš nekako napravit veći kut pod kojem će remen doć do remenice ventilatora jer će dolazit do proklizavanja remena time i pregrijavanja traktora a i svakako mislim da nije bilo potrebe stavljat tako velik cilindar za upravljanje jer u nekim situacijama može samo smetat.
Da n ebi bilo od mene samo kritike svaka čast na urađenoj ideji i uz sve navedene nedostatke želim ti da što duže i što lakše radiš sa svojim ljubimcem :(clap)::):icon_winkle:
 
E

el pibe

Guest
Moj Vladek još nije složen.A i drugi traktor je izabrao najgore vrijeme da se pokvari:(sweat):Dobro kaj imam susjeda pa je na brzaka izorao sve moje njive koje bi ja" klao" dva danaJučer sam se opet uvjerio kak stvari mogu biti lagane kad imaš pravu mehanizaciju.Makina od 120ks trobrazni plug i ajmo.Meni se čini da bu sve to išlo van iz dvorišta kaj imam.Jer bolje da to nemam:icon_mrgreen: Valjda budem uspio barem jednog sklepati do frezanja.
 

Fliper

Član
Tu od
6 Lis 2013
Poruka
51
Hvala i na kritikam i na odgovorim. Probat ću napravit video snimak kako radi volan(ako znadnem). :(rofl):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
el pibe, mani se ćorava posla i kupi si jednog ispravnog vladimirca...cijene se kreću već od 5000 kuna nadalje...:(giggle): popravljaš kad stigneš...
kak misliš da sam ih ja naštancal tri u dvorištu?...:D:
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
darijus to lepo zvuci ja imam u planu da kupim sebi jos jednog vladimirca u losijem stanju i da ga sebi sredim sa prljavije poslove suma i tako to a ovog cu da na jesen usminkam ko bombonu tako da cu imat radnog i paradnog vladimirca delice mi tad kraj biti
 
E

el pibe

Guest
el pibe, mani se ćorava posla i kupi si jednog ispravnog vladimirca...cijene se kreću već od 5000 kuna nadalje...:(giggle): popravljaš kad stigneš...
kak misliš da sam ih ja naštancal tri u dvorištu?...:D:

Ma hoću vraga,Darijuse i ovaj jedan Vladimirec mi je dosta.Kaj budem sa tri traktora doma.Ove godine ionako smanjujem na pola sa obradom njiva jer uskoro opet idem na sjever a nema tko obrađivati i nema isplativosti da plaćam nekome da to obrađuje.Nisam vremenski stigao sve složiti na Vladimircu a da budem iskren i ne žurim nigdje pošto imam dva traktora.Nego me pouzdani "čeh"ostavio na cjedilu sad u najgore vrijeme a to se nis nadal od njega:icon_e_surprised:eek:n je obično taj na kojeg najviše računam i nemam nikakvih problema sa njim.
 

josipm

Član
Tu od
4 Sij 2015
Poruka
40
Sviđa mi se ovaj servo ,slažem se sa kolegama da češ sigurno imati problema sa remenom ako nešto ne poduzmeš ,možda onaj španr prebaciti na ovu stranu do turbine ako ima mijesta tako bi vjerojatno remen više nalego na remenicu turbine,onaj klip možda je malo glomazan ali bitno da to sve dobro funkcionira a i nenosiš ga na leđima .Ona pumpa koliko mogu vidjeti čini mise od mercedesa a reci mi od čega ti je volan dali imaš orbitol ili je i to od nekog vozila, i kad sam več tu , u prednje glavčine dali sipam ulje ? mislim tako mi to izgleda ,ako se sipa ulje koliko i koje iako predpostavljam da bi i tu išao hipenol.
 

Fliper

Član
Tu od
6 Lis 2013
Poruka
51
Pumpa je od mercedesa123,volan je od viljuškara,kad budem imo više vremena probat ću nešto smisliti za ventilator. Kako bi bilo staviti duplu remenicu na alternator,a servo pumpu pomaknuti naprijed koliko bude tražilo,to bi bio jedan remen,a drugi remen radilica,alternator i ventilator(standarno)? :)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Teško da možeš tako dobiti dovoljno gripa , možda da staviš remenu sa leđa neki španer da više hvata remenicu
 

marko1985

Član
Tu od
22 Ožu 2012
Poruka
47
Danas obilazio!!! Narednih dana ako nastavi ovako moracu da zakacim jednobrazni plug za 820 pa da probam!!! Zato sto Vlatko nije kadar da vuce brazdu po ovom blatu..

Ali na ovom terenu ma NIJEDAN IMT mu nije do kolena!!!!!

U ovu baru nije smeo moj drug sa IMT 560!!! Nasadio bi se!!!

u takvu baru malo i veću ali je dolje trava proljetos nakon izvlačenja klada moj šogor s 560 i ja s t25 uđemo da isperemo blato sa točkova naravno da nije izašao ja sam 3 puta oko njega prolazio i pokušavao ga izvuč ali nema šanse nasjeo skroz
t25 propada ali ide a dolje je bila trava ali je ovaj iz sela tu prije nego je bilo vode isprobavao tenk za razminiranje pa je sve fino isfrezao ha ha
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
PA si video koliko je T25 vislji od IMT 560...

U ovu baru je meni kuka vec pocela da se vuce po zemlji jel su bas duboki tragovi... Mogu misliti sta bi se desilo da ovu baru prokopam jos sa 820 i da on pocinje da kaci o zemlju posle kroz tu baru sumnjam da bi iko vise prosao.. Rus je ubedljivo najvisi...
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Savoris - Da li bi pokusao ovako nesto uraditi na Vladimirca??

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=jhCXdP_UUuM[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh