• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Nikad nisam stelovao kvacilo,moracu majstora zvati... Ili mi Vi na forumu malo pojasnite...
 

Matija001

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
69
da nije pomješao brzine? Koliko se sjećam djed je pričao da mu je ostao u 4. brzini, odvezao ga je kod majstora (30km) ova je skinuo ploče sa bočnih strana getribe i držalicom čekića poravnao vodilice i to je bilo to.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
možda je druk ležaj pred raspadom, pa svaki put košuljica ostane u drugom položaju...zato hoće pa neće...
 

Ruki

Član
Tu od
11 Pro 2014
Poruka
92
Dečki jel bi mogao netko staviti uputstvo za rukovanje za vladimira,pali mi windowsi pa nemam a neki linkovi koje sam pronašao ne rade,hvala
 

ipetricevic969

Novi član
Tu od
5 Kol 2015
Poruka
21
molim pomoc kupio novu pumpu hidaulika,naredim je i izbije mi semering na njoj i istjera mi sve ulje van..danas mi kaze covjek da kontra vrti radi,,da je rastavim i zamjenim mjesta onim djelovima,zvjezdama unutra:fiery:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Samo me interesuje odakle ti ''kontra'' pumpa ?
Okreni joj srce ako znaš to da uradiš . Ništa komplikovno ako je to u pitanju.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Mozda je sa sistema tandem pumpi kao na t30. nisam siguran koji je kod donje smer jer je kontra okrenuta. Ja sam resio usporavanje hidraulike za spustanje jer ni gornji ventili nisu odradjivali kako treba. Dizna od pistolja za farbanje sa rupom od 2mm je legla u ventil umesto plocica koje drze oprugu i sad divota radi
 

ipetricevic969

Novi član
Tu od
5 Kol 2015
Poruka
21
kaze mi ,majstor da su to pumpe za volan,neke mtz,-ali da se prodaju kao pumpe za hidraulik za T-25

navodno da je to za volan,ali se prodaje i za hidr..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Isti je smijeri i za volan i za 2048 obje pumpe koliko ja znam zato me malo čudi.
 
E

el pibe

Guest
Nema vas kaj čuditi,to je ruska proizvodnja.I kad je novo,jednostavno treba raskopati i ponovno pretumbati.Dobro proučiti zamjenski dio prije ugradnje i greška jednostavno mora biti.Jer rusi inače nebi bili zdravi da naprave nešto di se ne treba intervenirati.Mene bi začudilo da si namontirao pumpu i da stvarno radi bez greške.To je nažalost takva tehnika di moraš znati svaki dio u dušu i njegov princip rada.Mislim da dođe na jednostavnije da si čovjek sam napravi traktor,nego da konstantno ispravlja njihove greške i propuste:(whew):Ja sam se dosta našerafio ruskih gluposti.Ne zato što uživam u tome nego sila čini priliku.Dobro je znati neke stvari o traktoru ali baš svaki je*eni dio i kvar znati popraviti.Onda čovjek ne stigne niti raditi samo se mora posvetiti šerafljenju i popravcima.Nisu baš sretno rješenje ti ruski traktori:icon_sad:
 
E

el pibe

Guest
El pibe,onda si kupi John Deere-a,pa te nek on dere,a ne ruska glupost...

Radi se na tome i za to da se kupi:(y):Nije to nikakvo pljuvanje,VTZ je jednostavan stroj ali da je kvarljiv jest.A tko si to nemreš priznat tebe bude dobro "derao"i u džep i u mozak.Moraš shvatiti neke stvari o mehanici i razliku između Ruske i Američke mehanike.Rusku moreš popraviti i sklepati sa osnovnim alatom jer je jednostavna.I tu uletavaju nadobudni i omađijani kak se sve lako da popraviti i dijelova ima za svakom grabom.Ali to nije nikakvo mjerilo kvalitete ako se nešto lagano popravi ne znači da je kvalitetno ne mješaj pojmove.Samo ti bum reko ono kaj valja to i košta.A taj traktor nikad nije imao cijenu,ne?Kod mene ja VTZ od 92' tak da znam"ponekaj" o tome traktoru.Kad buš imao VTZ-a na dvorištu dvadesetak godina onda mi se moreš javiti da malo ozbiljnije popričamo o tom traktoru:D:
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Onda si vec mogal i kupiti Johna a ne kaj si krparis Vladimirca. A vidim da si strucnjak i u drugim temama...
 
E

el pibe

Guest
I više od stručnjaka.Drago mi je da pratiš moje radove.Otvorit ću neku temu di ću izložiti neke svoje radove biti će poučno i zanimljivo.Jednostavno talent,kaj vidim i zamislim to napravim.Da vidiš neke moje radove koje sam izradio ili restaurirao mislim da bi mi se obratio sa više poštovanja. A sad pozdrav i nemoj se živcirati to ti nije dobro.A niti nema potrebe da budeš nervozan na mene jer ti nisam niš napravio.A "krparim" VTZ-a iz hobija vjerojatno tebe takve stvari ne zanimaju i ja to shvaćam.I mislim da je bit foruma da raspravljamo i razmjenjujemo iskustva a ne da lažemo jedni druge.U ovom slučaju ja sam iznio činjenice i svoja iskustva i govorim istinu.Ne znam što bi ja imao od toga da velim kako je Vladimirec najbolji traktor na svijetu.:cool2::icon_kidra:
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Ja ni nevelim da je Vladimirec najbolji,a ti ocito o svemu sve znas. Nezamaram se ja tobom,ali puno puta doslovno vrijedas ljude i tu i u Gorenje muta grupi,a ostale nisam ni citao niti mislim citati tvoje "pametne" komentare
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,662
Dečki može pitanje za poznavaoce.Imam neku rusku pumpu hidraulike imaneke oznake na sebi GOST 8753-71 piše još nešto ali je na čirilici pa mimali problem dešifrirat. E sad me zanima jel kod njih ima smjer vrtnje ulogu pošto meni treba desni (vrtnja kardanskog vratila) ulaz i izlaz za ulje su obadva jednaka
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,662
Evo još kaj mogu pročitat HU(ovaj u je kao dupli) 46y-neko čudno slovo kao u naopako ali pravokutno,i još na jednoj stranikraj rupeBXODII 37
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
To ti je pumpa NŠ 46 , znači 46ccm po jednom okretu osovine.
Što se tiči smijera složiš ga onako kako ti treba jer su one prilagodljive.
 

Najnoviji postovi

Na vrh