• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

boscanin

Član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
83
picture.php

Imali snijega kod vas
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
Takođe sve najbolje u novoj godini i da svi imate puno zdravlja i novaca a da vladike budu bolje nego prošle godine
 

dominik93

Novi član
Tu od
12 Sij 2016
Poruka
19
pozdrav, zanima me da li je nekom od vas sto imate malog rusa pukla konzola volana, meni je pukla prilikom izvozenja drva ( natovareni prednji samar) ako je, kako ste to uspjeli zavariti?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Ne vjerujem da je iko ovdje bio hrabar da mu stavi samar.
Šta podrazumijevaš pod ''konzola volana'' ?
 

dominik93

Novi član
Tu od
12 Sij 2016
Poruka
19
pozdrav..neznam kako bi tocno objasnio ali pokusat cu, ono skroz dolje gdje tocim ulje za mjenjac ali jos ispod, ona ploča koja je pričvršćena sa desetak šarafa , kad okrecem volan klima se i mjenjac i sve, kako bi ja to nazvao konzola ... puklo je je na dva mjesta uz sarafe, vareno je al je opet puklo..

i da stavljen je prednji samar, zavaren je na mjesto prednjeg utega, vozim skoro pola metra na njemu kad ga punog natovarim
12400595_932842400102192_4796850939759354208_n.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dobrodol

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
92
Uuuuu...Malo ti bilo mesta pozadi, pa reče da ga opteretiš malo i napred...
Kada vidim ovakve fotografije, začudim se kako se traktor ne raspadne...
Pa mora nešto da pukne kada ga ovako "siluješ"...
I to još na t-25, kod nas je jedan Sremac tako nosio šljunak na jednoosovinki,istom Ruskom mašinom (ko veli Rus je to pravio), pa je ostao "bez čizama"...
 
Posljednje uređivanje:

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
jadan vlatko
ako je kubik suhe bukve u prosjeku 800 kg/m3,znači sirove i preko 1000 kg,ti imaš na stroju od 25 ks prednji uteg od 500 kg! zar nije to malo previše?
 

dobrodol

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
92
Ali to su RUSKE konjske snage....
Nisu to ko ove naše....
Svi se hvataju za ovaj podatak kada treba da odrade neki posao sa ovim mašinama, a koji izlazi iz okvira i gabarita (normalnog)...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
E

el pibe

Guest
Na dobrom si putu da od Vladimirca napraviš Tomo Vinkovića.Već si počeo lagano razgibavati zglob:(nod):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
@ dobrodol, jel to ovaj dio...mislim, ovdje je naopako, i fali stup volana...ali reci točno di je puko...na ovom donjem dijelu ili stupu?

 

dobrodol

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
92
Nije meni na traktoru NIŠTA PUKLO, puuuu, daleko bilo....
Ovom novajliji na Forumu, dominik93, što je stavio sliku sa drvima natovarenim na jednoosovinku, a sa upregnitim jadničkom od traktora, T-25...
Hvala u svakom slučaju... :drink:
 

dominik93

Novi član
Tu od
12 Sij 2016
Poruka
19
darijus, tako je taj dio je puko, kako je ploca uslikana puklo je na gornjim rubovima ljevo i desno, ostali su malo trokutici odvojeni od ostatka ploce... ljudi moji pa nista mu nemoze bit, ove godine sam 600 m drva iskirijo sa njim, i to sam vuko 5 m iz šume sa njim ovo je samo bio transport po cesti na slici je 7 m... neznate sta taj traktor moze u sumi... i nema on 25 konja, ima 25 kw što iznosi 34 ks, + bočni reduktori, jači i teži od imt 539, a da je imt na slici niko se nebi čudio..a u biti rujo je jači, preporučujem ga svima
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,344
Mislim da je 18 kW... Upravo gledam prometnu, a i na njemu piše da je 25 ks.
 
Posljednje uređivanje:

dobrodol

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
92
Slabo te služi...
Ima 25 konja (ruskih) a 18kw...
Dominik, da ne ulazimo u dalju raspravu, ali pitanje za tebe:
Koliko konjskih snaga onda ima Vladimirec, ako taj tvoj T-25 ima 34ks?
Jedan savet,drž' se ti postavljanja pitanja u vezi tvoga problema (defekta) a teoriju smo davno ostavili za sobom...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Meni je na T-25 A-1 pisalo 31 ks tad još nije bilo KW-a (nedaj bože nikome takvih problema)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Nebitno dali je 25 ili 34 ks ovo je ''nehuman'' teret za njega.
 

Najnoviji postovi

Na vrh