• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

dobrodol

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
92
Pošto nisi pazio na času, uzeću sebi slobodu, pa odgovoriti umesto njega...
DA, to je stari model, sa oblom haubom i 3 palice menjača, dve dole, i jedna na volanu...
Sad mu daj još neki konstruktivan predlog, kako da sanira ovo što mu je puklo?
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Ako hoce,mogu mu taj cijeli dio dati. Meni netreba,jer imam noviji s kojim radim,a na njega mi nepase taj volan.

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dobrodol

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
92
E pa ti si onda prešao s reči na dela...
Što je za svaku pohvalu...:(handshake):
Još ostaje da se dominik93 oglasi, i prihvati tvoj predlog (dar)...:drink:
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
A gle Dobrodol,meni nepase na moj traktor,a da vozim na otpad,nebudem dobil niti za pivu,a ovak bi covjeku pomogal.

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 

dominik93

Novi član
Tu od
12 Sij 2016
Poruka
19
bok ekipa nisam mogao na internet ranije... gordan gdje se nalazis i koliko bi trazio za taj dio ? ako imas fejsbuk da se cujemo
 

dominik93

Novi član
Tu od
12 Sij 2016
Poruka
19
svaka čast samo sto smo malo daleko, ja sam iz jednog mjesta pokraj novske, ja mislim da to nije nesto pretesko, jel bi ti se dalo postom poslat, platio bi ti
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Kolko je hitno ti to? Mislim,znam da je jucer bilo,vec je kasno,kak se to veli,ali pitam,jer bi mozda isal po nekakav kombi u Osijek,pa bi uzeo sa sobom pa na povratku stanem da ti dam. Ako ne,onda bi slao postom.

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 

dominik93

Novi član
Tu od
12 Sij 2016
Poruka
19
e super ako ides na istok, xxxxxxxxxxxxxxxxx ovo ti je moj broj pa ako budes iso da se cujemo, ako ne budes isao xxxxxxxxxxxx, 44324 Jasenovac ti je adresa... ako se budemo vidjeli dam ti smuđa ili štuku, da ne silazis sa autoputa bas za djabe :D:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
I pojesti nesto pod 45` narezano. Kakve kobasice i slicno... Hehehehe dobro. Moze,javim se

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Momci ja sam onaj broj telefona i adresu obrisao , to možete i na PP da uradite da nebi neko posle imao kakvih problema jer objelodanjivanje tih ličnih podataka po netu i nije baš pametno.
Nadam se da nemate ništa protiv.

A svaka čast na gestu.
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Jel netko zna napamet mjere semeringa na zvonu getribe? Curi mi ulje iz getribe,promjenio bi ga prije nego mi zaulji lamelu...

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
ma to najprije rasturi (tak ja delam) i onda trk u dućan sa semeringima...obično sam otrčim u Jasku, ima sve...
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Ma imam ja i u Samoboru,ali mi se neda trcati( :p) ,a nemam auto trenutno. A kad bi se uhvatil raskapanja,onda da zvadim motor i odma vrnem nazad..

Poslano sa mog Lenovo A536 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh