• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Ja sam mojem morao odraditi bs bumpu i dizne i sad radi ko satic. Ali sta cu kad rus nece miran i hoce se iskaljati pa mu dadoh priliku
74672151378307120909.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
To znači da ti je vjerovatno otišla podloška ispod dizne.
Ili curi ulje sa druge strane na cijevi od podizača ventila pa ga ventilator produvava na ovu stranu. Ali prije bih rekao da je ovo prvo.
 

Mio84

Član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
39
To znači da ti je vjerovatno otišla podloška ispod dizne.
Ili curi ulje sa druge strane na cijevi od podizača ventila pa ga ventilator produvava na ovu stranu. Ali prije bih rekao da je ovo prvo.

Hvala Savoris :(clap):
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=R_y4gAXcchI[/YT]

mrzelo me da lupam temelj pa sam ga izvalo traktorom axxaxaa vladika rusi sve pred sobom ...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Prije 2-3 mj. Vladimirec parkiran u garazu. Nikakvih problema nije bilo. Danas upalio kad ono rucica brzina ne ide ni ujednu brzinu. Desna rucica je ostala u sporim brzinama za voznju naprijed, ni ona se ne da pomaknuti lijevo - desno. Dakle obadvije rucice idu samo naprijed - nazad.
Kardansko vratilo normalno radi. Sa kardanom okrenem motor, znaci taj dio je u redu.

Kada kazem da se meni dogodi sto se nikome ne moze drugima dogoditi ljudi ne vjeruju.

Molim pomoc.

Hvala.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Pogledaj sa desne strane mjenjača ima jedna mala klackalica (polugica) da se nije otkačila ili zablokirala.
Brava ti ne radi , ništa strašno.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Prije nije iskakao niuz brdo niti niz brdo. Normalno pokupio sijeno i parkirao na rikverc i malo krenuo naprije. Desna rucica ostala u tom polozaju, a lijevu izbacio u ler.

Puknuti - niti jedna rucica ne ide lijevo - desno.

Hvala vam.
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Najjednostavnije ti je ovako....kolko se ja razumijem u te vladimirce i te ruske traktore a razumijem se ko marica u krivi....... najbolje ti je da prodas to i kupis drugi (normalni) traktor i rjesio si se muke......bez ljutnje
Hvala :)
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
@puky pati mene zekas. Ovo je provokacija. Lako je reci prodaj, hocu prodati, ali tko ce ga kupiti?

Bez ovoga nebih volio biti jer je puno puta uskocio gdje drugi nije bio od pomoci, a i potrosnja mu je duplo manja od 539 kojeg isto imam.
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Ursus? Torpedo? Zetor? 2511 zetor je sigurno puno mocniji traktor od fergusona i u rangu je sa tim vladimircem isto kao i ursus 335 a i trosi ko vladimirec pa ti gledaj
 
Posljednje uređivanje:

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Za 50 - 100 radnih sati godisnje dovoljan mi je ovaj i 539.
Imao sam i druge ali za moje potrebe su se ova 2 dobro pokazali.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Kažem ti , nema mrdanja mjenjača dok se ne pritisne kvačilo , odnosno dok se kvačilom ne aktivira blokada mjenjača , a ako je veza na relaciji kvačilo-brava neispravna onda pritiskanjem kvačila ne deaktivira se brava.

Manite se lupetanja.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,550
najbolje odmah prodat...a kad imt zapne u drugoj...e to se onda šerafi...:icon_madu:
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
24 kljuc i pajser 3 minute posla i teraj bez foruma bez icega svi to znaju a vladimirca parkiras i ostane u brzini wtf?
 

Najnoviji postovi

Na vrh