• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
Ne brini , uvijek se nađe nešto da mene sexa. :hahah:
Neće remenica sa radilice da siđe pa sam primijenio metodu ako neće Mujo brdu - oće brdo Muji. 24313
 

Nemanjakg

Novi član
Tu od
14 Tra 2020
Poruka
5
Postovane kolege,ja sam Nemanja,iz Kragujevca sam,pozdravljam vas i imam pitanje u vezi T 25 azdaje.Naime kupio sam ga prosle godine u Jagodini,86-to godiste sa kabinom i 2 palice.zamenio sam mu ulja i posle toga je poceo da pusta ulje na auspuhu,prvo po malo a sad vec ima vise,curi mi na sipku za upravljanje,hilzne su zamazane,pritisak kad je hladan2,5 a posle paljenja 3,malo duva na iber(nema ulja).Sta mislite da treba da proverim,amater sam,al sve volim da probam
 

Nemanjakg

Novi član
Tu od
14 Tra 2020
Poruka
5
Znaci nije ono sto sam mislio(vodjice ventila)eh,uh i to,zahvaljujem clanu Darius,koja pravila vaze za montazu,gledao sam ruse ali ih ne razumem,postoje oznake koja gde i kako leze,ta pravila bi mi znacila

Nema u okolini ni jedan normalan majstor.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
ako su ti ošle karike, obično su i klipovi u banani...tak da ide sve skupa, cilindri, klipovi, karike, bolcni...i odma urediš glave pa si miran.
ovaj dio zna odradit svaki mehaničar, ako se sam ne usudiš...
 

Najnoviji postovi

Na vrh