• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,880
Koji Vladimirec ima okomiti volan i mogućnost prebacivanja sjedala i okretanja nožnih komandi, tako da se može voziti u bilo kojem smjeru bez okretanja.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ima ona nadoštuka za volan koja se postavi da gleda prema haubi, zic možeš zašerafit na haubu, al brate mili pedale i mjenjač ostaju di jesu... :hahah:
dok se voziš po ravnici još kak tak, al na brdini...e nikak!!!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,880
Ne znam je li model DT 20 ili T20 - jedan od ta dva. Jednocilindrični, zrakom hlađeni.
Prebacuje se sjedalo, noćne komande (poluge)......
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Bil je jedan blizu mene, ali gazda je pokojni pa ne znam više jel još tam ili je prodan.
 

Nemanjakg

Novi član
Tu od
14 Tra 2020
Poruka
5
Uh narode,trebao bih menjat karike,trebalo bi mi saveta,amater sam ali ne bas nepismen.Kako da znam koja gde ide,koja je gornja koja donja strana,pa da proverim da li su hilzne ok,klipovi,na koliko se steze glava.Ovi majstori oko Kragujevca samo namilaju nesto,te ja to moram da odslepam kod mene u radnju,ovaj drugi kaze doci ce i vise se ne javi na telefon,sve sam ludak, ko da ne rade za pare,pa se resavam ozbiljno da uykrstim koplja sa mojim Vlatkom,radi on pritisak ulja 3,ali slini na ulje na auspuhu a treba da vuce Gosinu cisternu za zalivanje od 3,2 T.

Da li uopste smem da ga vozim,da se to ulje ne upali ili sta vec.Ko je raspolozen nek ispuca!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ma vozi to i ćuti dok ne uđeš malo u štos sa njime . Nije to ništa alarmantno. Samo nemoj da mu fali ulja.
Nema pritisak veze sa ovim tvojim problemom.
Tebi je problem u sklopu klip-stublina-karike.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
samo nemoj skinut nastavak od auspuha ili ga okrenut da pljuje po tebi!
kad rikne dokraja bude jače i dimil...
al da se ne varamo, može zatuć kariku u glavu, pa ćeš se onda grepst...
makar ni glava nije nešto jako skupa...:hahah:
 

Stevan32

Novi član
Tu od
21 Tra 2020
Poruka
1
Pozdrav imam problem sa t25 traktor mi se sam u voznji uspera i kada motam dok neksda mi pukne nesto u diferencijslu i razblokira ga pa opet u voznji blokira. Ako je neko imao problem ili ako neko zna resenje neka se javi pozzz...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
jesi skinuo pod pa vidio jel sve u redu s mehanizmom za uključivanje?...za početak...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
si to strgal, ili se samo rupa previše razmrdala?
koji priključak si zgubil?... 😜
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ide kultiviranje pasulja i moram malo utegnuti luftove.
Milimetar ovdje - milimetar ondje i nabere se.
 

vladec-herc

Novi član
Tu od
18 Svi 2020
Poruka
1
Pozdrav za sve,imam Vladimireca 20-32, i. Tek sam poceo raditi sa njim i oko njega,a vidim da ovdje ima ljudi koji se poprilicno razumiju oko dosta toga..
 

Prilozi

  • 20191023_172406.jpg
    20191023_172406.jpg
    26.1 KB · Pregleda: 13
  • 20191023_172353.jpg
    20191023_172353.jpg
    38.8 KB · Pregleda: 13

Ahilis

Član
Tu od
14 Sij 2011
Poruka
84
Pozdrav majstori,

nema me dugo znam, valjda me corona uspavala, nisam mogao u Hrvatsku 3 mjeseca, poludio u Ljubljani, karantena džir do daske, :)
Da rezimiram .... Imam vladeka T-25, 72', za sredit je taj traktor, a ja na kompujteru visio po cijele dane …. FALCON 4.0 AF …. operacija Balkan :) , a sto da kazem. :) ... u corona dane sam virtualni aviatičar ;) kaze mi cura, da ču oči ostavit na kompujteru ... mislim, da ču se složit sa njom :)

Prošlu nedelju konačno otišao za hrvatsku ... traktor opremio sa akumulatorom od 135Ah, 800A, slovenski - > TAB marka, pali kao puška.

Što se tiče ulja, sve sam promijenio ... ulje u motoru (INA delta 5, 15W-40), centrifugu očistio, ispustio ulje u mijenjaću, u reduktorima, u prednjim glavčinama ... sva nadolio sa friških SAE 90. Očistio filter zraka, oprao čelične mrežice u nafti i očistio i 3 stepen filtracije u nafti (ono čudno ruho što kao fino filtrira zrak).
Ostalo mi samo još ulje u hidraulici. To ču riješit u drugoj nedelji.

E sad traktor radi sve OK, ALI mislim da imam "malo" dimljenja u leru.
KARIKE SU DOBRE .. KOMPRESIJU IMA DOBRU.

Što bi to moglo biti ... koliko zapravo T-25 vladimirci "stari" dime?
Možda nije ništa, jer ipak ovo nije EURO 6 motor, to znam :). Ja mislim, da bi trebao smanjit možda kubikažu nafte koju motor dobiva. Traktor dosta brzo vrti u leru.
Kako se podesi, da vladimirac ima manje okretaje? Jel to na boš pumpi treba nešto okrenut?
Nisam još stavio novi sat rada (ovaj na traktoru izgorio), imam i to u planu, zanima me koliko okretaja ima u leru i u full-gasu, koje zasad ne mogu odredit.

Ako uspijem ... snimit ču video? Može li se video ljepit ovdje na forumu, da vidite dimljenje?
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Mozda su dizne ili ulosci ili bos pumpa???
Video stavi na youtoube pa podjeli link
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
neki dan sam gledal sinka dok vozi vladimirca na farmer simulatoru...
i tam DIMI!!!
:hahah:
 

Najnoviji postovi

Na vrh