---nova ac pumpa komplet,creva komplet , napravljena prije neki dan,ulje i filteri napravljeni prosle godine ,ja kosim samo sa njim,odlican, bice na prodaju za nekih dva tri mjeseca@sarma t bosko traktor ti lijepo izgleda, dobar si mu gazda.
Traktor je robusan i skoro nepoderiv...
(Kod nas, u mojem, "dosta velikom kraju", su koliko je meni poznato svega 4 kom. Svi ti traktori su još radno aktivni. Imao sam prigodu na ta sva četiri nešto, održavati, prčkati, njihovi su vlasnici moji prijatelji s posla, iz škole, iz mjesta stanovanja, pa i rodbina i svi smo s tim mojim nekadašnjim prčkanjem po njima bili zadovoljni.)