• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
7,242
nešto ti nabrekne od temperature...pališ li ga s dekompresorom ili bez?...naime, moji kad se pregriju također neće upaliti, ali s podignutim dekompresorom vrte normalno...
 

sarma t bosko

Novi član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
13
kupujem normalni traktor do 9000-10000 eura u zamjenu dajem lamborđinija,4000 eu , moze na wapp 098 82 00 72 ,razmjena slika i to ,hvala
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
7,242
nakon vladimirca, svi su traktori normalni...:hahah:
da ima servo volan, možda bi pregovarali...ovak su mi dobri i moji...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

sarma t bosko

Novi član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
13
ljetno pranje :).
 

Prilozi

  • 1000053278.jpg
    1000053278.jpg
    41.3 KB · Pregleda: 5
  • 1000053279.jpg
    1000053279.jpg
    45.8 KB · Pregleda: 5
  • 1000053280.jpg
    1000053280.jpg
    45.5 KB · Pregleda: 5
  • 1000053281.jpg
    1000053281.jpg
    40.7 KB · Pregleda: 5

sarma t bosko

Novi član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
13
ljetno pranje :).
 

Prilozi

  • 1000053284.jpg
    1000053284.jpg
    48.4 KB · Pregleda: 7
  • 1000053285.jpg
    1000053285.jpg
    45 KB · Pregleda: 6
  • 1000053286.jpg
    1000053286.jpg
    37.3 KB · Pregleda: 7
  • 1000053283.jpg
    1000053283.jpg
    48.7 KB · Pregleda: 6

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
7,589
@sarma t bosko traktor ti lijepo izgleda, dobar si mu gazda.
Traktor je robusan i skoro nepoderiv...

(Kod nas, u mojem, "dosta velikom kraju", su koliko je meni poznato svega 4 kom. Svi ti traktori su još radno aktivni. Imao sam prigodu na ta sva četiri nešto, održavati, prčkati, njihovi su vlasnici moji prijatelji s posla, iz škole, iz mjesta stanovanja, pa i rodbina i svi smo s tim mojim nekadašnjim prčkanjem po njima bili zadovoljni.)
 

sarma t bosko

Novi član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
13
@sarma t bosko traktor ti lijepo izgleda, dobar si mu gazda.
Traktor je robusan i skoro nepoderiv...

(Kod nas, u mojem, "dosta velikom kraju", su koliko je meni poznato svega 4 kom. Svi ti traktori su još radno aktivni. Imao sam prigodu na ta sva četiri nešto, održavati, prčkati, njihovi su vlasnici moji prijatelji s posla, iz škole, iz mjesta stanovanja, pa i rodbina i svi smo s tim mojim nekadašnjim prčkanjem po njima bili zadovoljni.)
---nova ac pumpa komplet,creva komplet , napravljena prije neki dan,ulje i filteri napravljeni prosle godine ,ja kosim samo sa njim,odlican, bice na prodaju za nekih dva tri mjeseca :).
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
7,589
Fala ak ga meni nudiš, da ga imam, moral bi z njim i nekaj delati, ovak, čekam da mi Plenki da godišnji, da odem na more. Vrag nek nosi traktore i posel, em sem ni "osel" :devilish:
 

Najnoviji postovi

Na vrh