• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
nutra je 6 ili 8 prstenastih filtera od fine žice, ja sam ga pral i nakon 10-ak godina upotrebe nutra je bilo par zrnca smeća, daleko od toga da bi se zaštopal. To treba čistiti valjda jedanput u 20 godina :lol: .
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
nutra je 6 ili 8 prstenastih filtera od fine žice, ja sam ga pral i nakon 10-ak godina upotrebe nutra je bilo par zrnca smeća, daleko od toga da bi se zaštopal. To treba čistiti valjda jedanput u 20 godina :lol: .

a otkud smeće u hidraulici? jedino ak ne paziš kad doljevaš ulje pa ti skaču i krokodili nutra...prije sve opereš i obrišeš (ko ja :finga:) i ne čistiš taj filter nikad, ili rijeđe od nikad.:weedman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
smeće najčešće dopliva iz oni brzih spojki za prikolicu
 

hrvoje007

Član
Tu od
29 Stu 2011
Poruka
117
ajmo forumaši ovih dana ste mi malo uspavani ili su sve teme o vladi iscrpljene jučer šlajfao glave na jednom vladiki i pri stezanju mi pukao kilo ključ i ja stegnem onako rukom odprilike i upalim radi vlatko ko singerica al me sad malo peče savjest da sam zeznuo čovjeka pa me zanima jel ko stezao glave onako odprilike i kako se to kasnije ponašalo:confused:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
ajmo forumaši ovih dana ste mi malo uspavani ili su sve teme o vladi iscrpljene jučer šlajfao glave na jednom vladiki i pri stezanju mi pukao kilo ključ i ja stegnem onako rukom odprilike i upalim radi vlatko ko singerica al me sad malo peče savjest da sam zeznuo čovjeka pa me zanima jel ko stezao glave onako odprilike i kako se to kasnije ponašalo:confused:

ma nema to veze, dotegneš ih nakon par sati ako nisu sjele...pretegnut nemoš...nisi tak jak!!!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
sve dok ne duva napolje je dobro , a i ako produva opet ošlajfaš sjedište pa stegneš

ne isplati se skidati sve radi dotezanja jer moraš skinuti klackalice da bi dotegao glavu , a to već komplikuje stvari
bolje sačekaj i vidi , ako je nedovoljno stegnuto produvat će ubrzo , mada čisto sumnjam
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
Kaj pravite na to?

gozd-019.jpg

gozd-020.jpg

gozd-021.jpg

gozd-022.jpg

gozd-023.jpg

gozd-025.jpg


L 1979 ,75 KM

slabe bremze i promjenit je treba semeringe servota.
 

hrvoje007

Član
Tu od
29 Stu 2011
Poruka
117
a vidićemo zasad ne propušta kompresiju teško je to rukom ravnomjerno stegnuti a ne bi trebalo biti toliko osjetljivo kao kod motora sa vodenim hlađenjem a jebiga ako ne bude dobro u ponedjeljak i tako idem kupit ključ pa šarafamo ponovo:evil:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
Pozdrav.

Na poljski stranici: www.allegro.pl nema problema, možete dobiti sve dijelove za te strojeve.
Postoje dva dijela: >>maszyny rolnicze<< - poljoprivredni strojevi
>>części do maszyn rolniczych<< - dijelovi za poljoprivredne strojeve.
Gotovo ćete dijelovi su dostupni, ali čuvajte se njihove kvalitete je ponekad loša.

Možete pronaći tu adrese nekoliko dilera.

Ja kupio u trgovini:

ul. Żelazna 8
25-014 Kielce,
Świętokrzyskie
Tel. 413462696
trakrol.nogaj@vp.pl

Ako imate problema javite mi nekako ću pokušati pomoći.

Oprostite, ali i objasnio Google;-)



uspio sam uspostavit kontakt s poljskom, čovjek je forumaš ko i mi...:partyman:
čekam da mi se jave iz dućana, al brate mili to se sve zamučkuljeno...slabo ja to kužim...
inače da se pohvalim, danas zovem mirka iz otoka, treba mi grana auspuha za vladeka, kaže on može, košta samo 400 kuna...
a ja kažem nemože brate mili, to je samo 8x viša cijena nego je u poljskoj...pa nazovem onaj broj što je ostavio naš lega u temi klackalice za vladimirca, onaj zadnji...i kad tamo grana košta 260 kuna, u dućanu s pdv-om.
GOSPON MIRKO, MINUS DO NEBA!!!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
savoris.kao i rad? Možete videovrpce traktor T-25 s rotirajućim kosilica? Također želim vidjeti

Aleksej, prvo šalji dva kontejnera dijelova za ruse, a onda ćemo ti odati sve naše tajne :finga::finga::finga:

može i jedan sanduk votke :partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
savoris.kao i rad? Možete videovrpce traktor T-25 s rotirajućim kosilica? Također želim vidjeti

nisam najbolje razumio
molim te ako možeš pisati na HR jeziku malo razumljivije

pretpostavljam da želiš vidjeti snimak vladimirca sa rotacionom kosilicom :scratch

može li neko pomoći u komunikaciji?
 
B

Bobo

Guest
Savo, google translate u ruke i vrati covjeku istom mjerom, valjda cete se nekako sporazumjeti...

Kud nas nanjusi iz te daljine... ;)
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Savo, google translate u ruke i vrati covjeku istom mjerom, valjda cete se nekako sporazumjeti...

Kud nas nanjusi iz te daljine... ;)

Dobar glas...daleko se čuje!!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
https://picasaweb.google.com/Bolszewik3/Bolszewik

evo, ovo je moj "vezni" iz Poljske i nešto njegovih slika vladimira lijepe zelene boje.

probat ćemo prvu pošiljku odradit ovaj tjedan, ako sve dobro prođe stavljamo vam se na raspolaganje.

paket od 5 kg poštom košta oko 100 zl iliti 170 (200) kunića...
cijena dijelova smiješno malena, od onog lika što je vladimirac81 stavio link...:mrgreen:
 
Na vrh