• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

hrvoje007

Član
Tu od
29 Stu 2011
Poruka
117
imam ja na vladimircu filtere koji su izvana obloženi limom a unutra je nekakvi spužvasti materijal i svake godine ih ispušem na kompresor i tako već desetak godina još su ko novi i nikakvih problema šta se toga tiče nemam nema se šta tu uštediti nisu to neki novci al eto očito su trajniji od onih kartonskih a možda je kolega na ove filtere mislio jer ni ja nisam čuo za žičane koji se peru:scratch
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Najbolje je eliminisati te filtere i glavni pa na njegovo mijesto metnuti od golfa dvojke dizela onaj sa dvije cijevi.Kosta koliko i kutija cigara i svake godine se zamijeni za 2 minuta a samo sto ih nema na kiosku.
 

danijel983

Član
Tu od
2 Ruj 2010
Poruka
101
Najbolje je eliminisati te filtere i glavni pa na njegovo mijesto metnuti od golfa dvojke dizela onaj sa dvije cijevi.Kosta koliko i kutija cigara i svake godine se zamijeni za 2 minuta a samo sto ih nema na kiosku.

ja metnul od keca ,nosač i filter
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
Ovi od neki dan vade filter (za privremeno), ovaj bi ugradil perive, ovaj ih spuhava več 10 godina. ..........:scratch
 

hrvoje007

Član
Tu od
29 Stu 2011
Poruka
117
Ovi od neki dan vade filter (za privremeno), ovaj bi ugradil perive, ovaj ih spuhava več 10 godina. ..........:scratch
a stari to ti je vladimirec sa njim možeš kako hoćes i on radi sa filterima i bez njih koji traktor to još može:lol:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
a stari to ti je vladimirec sa njim možeš kako hoćes i on radi sa filterima i bez njih koji traktor to još može:lol:

je da malo krokodili skaču po diznama, al ipak je to sila koja protera kamen kroz diznu...:rolleyess:
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Bilo kako bilo cudna je ta ruska tehnika,da su htijeli jos 1 cilindar navuci 45ks ubaciti i dv nebi mu bilo premca za nas obicne smrtnike.
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
295
Bilo kako bilo cudna je ta ruska tehnika,da su htijeli jos 1 cilindar navuci 45ks ubaciti i dv nebi mu bilo premca za nas obicne smrtnike.

Pa oni i jesu to napravili - VTZ 2048, samo kaj su s kvalitetom izrade i tehničkim rješenjima otišli u ... Uglavnom po kvaliteti lošiji traktor od t-25. Da su napravili potrebna pojačanja na mehanici i da je kvaliteta ostala na razini starih vladimirci, traktor bi bil raketa :supz:
 

danijel983

Član
Tu od
2 Ruj 2010
Poruka
101
Ma kakvog keca sta pricas?

golfa I ,ili keca kak kažu kod mene

Pa oni i jesu to napravili - VTZ 2048, samo kaj su s kvalitetom izrade i tehničkim rješenjima otišli u ... Uglavnom po kvaliteti lošiji traktor od t-25. Da su napravili potrebna pojačanja na mehanici i da je kvaliteta ostala na razini starih vladimirci, traktor bi bil raketa :supz:

ne nego sa t30 on je duplak i malo je jači
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lovro

Novi član
Tu od
10 Sij 2012
Poruka
20
je da malo krokodili skaču po diznama, al ipak je to sila koja protera kamen kroz diznu...:rolleyess:

1978. je T-25 prodavan sa tri velika sanduka neophodnog pribora i alata, između ostalog, bio je tu i pribor za "odštopavanje" dizni! :D
Lako se onda zafrkavati i ispuhivati filtere goriva.:rolfer:
 

bosanac 80

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
32
Drugovi,dijagnoza famoznog alnasera je konacno uspostavljena:rolleyess:
rotor ima fabricku manu,lose vitlovan na lamele
svi vi se sigurno bolje razumijete u to nego ja
mozda sam se i provalio ali tako mi je maistor rekao
on kaze odlijepile su se i to bi se moglo posarafati:blackeye
sta vi mislite o svemu tome?dali da pokusam to rijesiti tako ili da kupim drugi rotor ili kompletan alnaser:partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,075
Drugovi,dijagnoza famoznog alnasera je konacno uspostavljena:rolleyess:
rotor ima fabricku manu,lose vitlovan na lamele
svi vi se sigurno bolje razumijete u to nego ja
mozda sam se i provalio ali tako mi je maistor rekao
on kaze odlijepile su se i to bi se moglo posarafati:blackeye
sta vi mislite o svemu tome?dali da pokusam to rijesiti tako ili da kupim drugi rotor ili kompletan alnaser:partyman:

I meni se desilo na jednom rotoru da se bio razletovao
Ja sam kupio cijeli alnaser pa mi ovaj ostao za dijelova
 

danijel983

Član
Tu od
2 Ruj 2010
Poruka
101
Ne nego s 2048. t30 ima 2 cilindra (ti si rekel da se doda još jedan i ... :blackeye) i tih par konja je navučeno. D 130 motor je po snazi taman.

ma znam al da mi neko nudi da kupim 2048 ili stari t30 ,moja odluka bi bila t30 jer je isti kao i t25 samo ima prednji pogon i hidraulični volan,razlika na motoru je mislim samo u pvp ( tak je bar rekal bivši član Vtz). Novi mi nije ni lijep a čujem da se dosta kvare i da su dijelovi skupi

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=vYmT6m7giv0[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,075
Imam i ja taj vrag za čišćenje dizni
A zašto bi je čistio kada uložak uzmem po cijeni dva piva u kafani :mrgreen:
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Bas mi treba jos i prikolica,nemam 3 dosta vise se nemogu okrenuti po sljivaru od strojeva a sto je najteze jos odrzavati.Vise sam popizdio nemogu se otarasiti suseljana daj ovo daj ono ako ne dam zlo ako dam jos vece.

Savo ti kao "doktorica"Vladimiraca i ostali a i ja sam ga doneklen sazvakao a najfriskije si otvarao motor reci nam koliki je precnik klipa i koliko bi se dalo jos prosiriti stublina da se metnu veci klipovi od necega da se nagura tih 40ks bez nekakve mudrolije sa bospumpom i prevelikoga dima.
 
Na vrh