• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,075
E sada i moj kašlje kao astmičar , trebao bi da mu pumpu malo odnesem na kontrolu , mislim da je ona ''kaput'' :icon_axe:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
a sta mu bi kad si ga prodao tako brzo:confused:

Dva puta pvp otkazao volan otkazale kočnice dolazio rus na reklamaciju popravio svaki put on ode nešto krepa bilo je to 84 god ostala mi samo kapa od ondašnjeg Interservisa iz Novog Sada bilo kod mene 3 rusa ni jedan ni je bio dobar prodani u dvije godine to su bili iz prve serije tih traktora i moralo se ići na kurs u Sremske Karlovce ako hoćeš garanciju bez uvrede bili su bar ta tri sramota od traktora .
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
Sorry god je bila 1974.

to je negdje ko i malirusov...a to kaj si nabrojil je spadalo u redovite pizdarije dok se ne razradi...
svi u mom kraju su na 500-800 sati mijenjali boš pumpe ili delali generalke...
...al kad ga jednom dobiješ, samo teraj dok ne iznemogneš....:8):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
to je negdje ko i malirusov...a to kaj si nabrojil je spadalo u redovite pizdarije dok se ne razradi...
svi u mom kraju su na 500-800 sati mijenjali boš pumpe ili delali generalke...
...al kad ga jednom dobiješ, samo teraj dok ne iznemogneš....:8):

Samo tad je na reklamaciju dolazil rus kojeg si čekao 20 dana kod mene bio 7 puta možeš mislit da traktor ni je bio u funkciji više od 20 dana da nešto ne rikne ta tri rusa su bila predmet za zaj.....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,587
Sorry god je bila 1974.

kod mene ima susjed vlatka tog godišta,onaj sa 2 mjenjača,radi ko vurica....a dugo je bio glavni majstor,čak je pokretao dreš za žito preko one remenice..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
kod mene ima susjed vlatka tog godišta,onaj sa 2 mjenjača,radi ko vurica....a dugo je bio glavni majstor,čak je pokretao dreš za žito preko one remenice..

Ne kažem ja da su svi loši ovi tri kod mene su bili valjda su kasnije riješili djećje bolesti samo ja to nebi provjeravao no imam večeg mtz 80 nije mf ali služi tj vrijedi koliko košta .
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
moj je 77.g. i kupio sam ga "razradenog" tako da tu nije bilo problema
Jel ovo mozda taj dio di moze pogonit nesto na remenicu?


Danas sam stigao uzeti od tokara prednji most uprešao je sve i trebam samo prisarafit na traktor
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
moj je 77.g. i kupio sam ga "razradenog" tako da tu nije bilo problema
Jel ovo mozda taj dio di moze pogonit nesto na remenicu?


Danas sam stigao uzeti od tokara prednji most uprešao je sve i trebam samo prisarafit na traktor

U ono vrijeme sa traktorom se dobilo remenica dizalica mazalica pumpa dize sklopovi puno ključeva montiraći cijevi za dizanje blatobrana ako ga spuštaš i još dosta stvari koje su bile u dva sanduka .:icon_super:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kaj se to meni čini ili si to svezal zadnju gumu da se neraspadne??pitam sam jer i jedan u selu ima tak svezano kaj se neraspadne ali je i cjeli traktor kaj da je prošao sve svjetske i nekoliko lokalnih ratova...
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i kod nas cesto kad je sneg ili blato stave dva tri lanca .vucna sila mnogo bolja
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,075
Evo kako vladimirac treba da vuče balirku po brdu , bez greške :cool2:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=VtmUmT6a26c[/YT]
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
ja kad bi je zakacio kod nas u banatu , verujmi da bi zamajac trazili u komsiskoj njivi ili igle mozda , ma nema sanse kod nas da vuce balirku masa je mnogo ali mnogo veca nemoze da vozis ma puzi po njivi moras nekada i da stanas da sazvace . mada kad bi pravili manje redove mozda bi i mogao ali onda pravim vise posla . svaka cast za ovaj snimak , ali mi mozemo samo da sanjamo otome
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
t25

pozdrav svima
pitanje za sav ovaj luft u volanu koji ima traktor sto vozi balirku sto se vidi od 15 do 20 sekunde videa jeli normalan posto toliko ima i moj vladimirec.
pozdrav.................
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,075
Nije normalan ali se navikneš

@veselin
u pitanju je druga trava i nisam htjeo da je ''terorišem'' sakupljanjem 2:1 nego sam ošao 1:1 sa grabljama da je ne otresem zato su redovi manji , inače ako su redovi veći normalno da se ide sporije
Pretežno baliram onom dograđenom brzinom , usporenom prvom , ovaj video mislim da je u pitanju ona stara prva
Imao sam prilike gdje sam išao radnom sporohodnom a bala ispada preko bale , to već i vladimirac osjeti jer tutnji samo tako
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
ma za rusa je to jasno ko dan
Pola kruga lufta na volanu je tolerancija s kojom je iz tvornice izašao
 

Najnoviji postovi

Na vrh