• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Vidite ovu burgiju za zemlju za vlatka,ujedni moze biti burgija i prednji utovarivac

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Hla1z8FWkyA[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vladimirec od susjeda i kamionska prikolica. Rekli su dečki da nemože....hehe, a nemaju pojma :)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=mvXwhDnFgdk&list=UU_Pptlm6-mx4e0XOUvQdRDA[/YT]
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
pozdrav svima.
juce gledam na mom vladimircu kais skroz ispucao...pitao sam ranije koja je velicina kaisa,koje oznake ima.zapisao sam negde al kako se to obicno desi-nemogu da nadjem gde sam zapisao(a ovde je teze jer je jako puno postova.).
molio bih vas opet za informaciju o velecini kaisa.da promenim dok me nije ostavio usred njive:icon_e_wink:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,078
1275 ili 1300 , sada se ni ja ne sjećam jer brkam originalni podatak sa remenom koji je kod mene
Zavisi jesi li šta prepravljao oko remenica kao ja recimo
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
1275 ili 1300 , sada se ni ja ne sjećam jer brkam originalni podatak sa remenom koji je kod mene
Zavisi jesi li šta prepravljao oko remenica kao ja recimo

nista nije prepravljano.mislim da je sve fabricko.
hvala
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
vodite racuna na slovne oznake na oznaci kaisa. imaju dve oznake [LA I LI ] .jedna meri spolnu meru obima kaisa a druga unutrasnji obim. moze doci da ista mera upo duzini kaisa moze biti ili kratka ili dugacka a brojcana oznaka odgovara. to se najvise odnosi gde ima malo pomeranje za spanovanje
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
danas sam izvadio kais.toliko je bio ispucao da je cudo sto sam nije odpao...kupio sam (jedva pronasao) 9.5 x 1275. u jednoj radnji mi nudili 13 x 1280 al nisam uzeo taj.prekosutra cu ga namontirati da vidim dali ce biti ok.
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
danas bio na selu i pokusao da stavim kais.ispostavilo se da je 1275 prekratak.zamenio sam ga za 1300,i taman .znaci kais na mom vladimircu je 9,5 x 1300.mozda posluzi nekom:eek::
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
vladika

pozdrav sta je ovo nema nigde nigoga jel to svi rasprodali ruske strojeve.ja svog vladimira otero majstoru da pogledam kocnice ka ima sta da vidi covek rasklopio obloga nema nista a i dobro da sam otero na vreme lezaj mi se u reduktoru sasuo skroz moglo je da bude svasta .i kad smo to sredili promjenio semeninge lezaj i jedan dekl koji drzi lezaj i to sve nastelali sad koci kao lud imam osecaj kad bi ga potero u rikverc i stisno kocnicu jako da bi se prebacio unazad danas moram da odem do majstora da vidim sta je sa kvacilom vec sam spominjao da mi nekako cudno radi i da proizvodi nege zvukove kad krecem tako cim resim javim sve lep pozdrav..................:(handshake):
 

danijel79

Član
Tu od
23 Kol 2012
Poruka
40
Bok društvo! Jučer sam rastavio vladu, cijeli prednji trap ima lokera pa sam dao tokaru napraviti nove piksne. Usput dok nije u pogonu radim novi sistem za lance po uzoru na Savin. :biggrin:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Imaš napisano par postova prije,ostalo ako te zanima piši na PM da ne kvarimo temu,pozdrav
 
Na vrh