• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

zilee

Član
Tu od
27 Stu 2011
Poruka
36
Ja sam prepravljao od fergusoan kosu ali OLTovu , nije teško za prepraviti , slike nisam siguran da imam a kosačica je otišla dalje od mene
Uglavnom samo prednji nosač kose se odsiječe i okrene za 180 stepeni a ona čaura koja ima gumu u sebi se zavari za onu cijev pored motora
Zadnji nosač se isto odsiječe i malo zakrene a ona čaura sa gumom se zavari na bočnu ploču gdje je pričvršćena desna poluga
E onda je montaža i demontaža jako olakšana pošto se ništa ne zašarafljuje nego se kosa samo natakne i zategne remenje , daleko lakše se montira i demontira nego na IMTu

Slikaj ti svoju kosu a ja ću ti na slici označiti prepravke

ok kad ju iskopamo iz konobe dobit ćeš slikicu-unaprijed hvala
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
evo manekena u šumi, ispričavam se zbog blatnih guma, ali bitno je da se odrađuje posal...:)

p5190018.jpg



inače, mislim da bum uskoro pojačal svoju flotu sa jednim vtz 2048...što god savo mislio o tome...:(giggle):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
:(giggle): nesmijem ti ni reći šta mislim :icon_pidu:

Opet sve zavisi koja je njegova cifra , ako je jeftinjak onda se slažem
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
da moze da nadje T30 duplaka mnogo bolje bi bilo po meni. za ove nove nisam nikog cuo da se pohvalio sa njim. svi ih kude o kvalitetu delova i kratkom veku.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
da moze da nadje T30 duplaka mnogo bolje bi bilo po meni. za ove nove nisam nikog cuo da se pohvalio sa njim. svi ih kude o kvalitetu delova i kratkom veku.

možda budem ja prvi...:eek::
a možda i ne kupim...:icon_cool:
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Dali netko ima T30 DV i kako su se pokazali. Nisam ih nikada vidio u HR na cesti niti u oglasnicima.
 

bosanac 80

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
32
evo manekena u šumi, ispričavam se zbog blatnih guma, ali bitno je da se odrađuje posal...:)

p5190018.jpg



inače, mislim da bum uskoro pojačal svoju flotu sa jednim vtz 2048...što god savo mislio o tome...:(giggle):

prelijepa fotka,a jos bi bila ljepsa da si slikao sa zadnje strane traktora,da malo bolje vidimo taj mehanizam za utovar:eek::
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
jel bu dobra ovak?
nemam bolje, al mislim da se tu sve vidi...dolje je pločevina na koju se stavlja ruka...i ima pet položaja na kojima škare mogu visit...
p5190019s.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
a ja malo probao vozikat vtz 2048...
nisam impresioniran...sve dječje bolesti s malog vladimira su se preselile na taj model...
curi ulje iz razvodnika, masni cilindri, ulje na spoju reduktora i truba na getribi, ulje ispod kompresora, ulje oko boš pumpe...
pa nezgrapni kuplung (ili bolje reć dva), pa čudan osjećaj na volanu, pa čak i dimi čudno...:^):
i sve to a nema 500 radnih sati...
i koliko god sam tražil po njemu, nema nikakve ručke za ukapčanje prve vuče...bem ti rusa...
i kočnica nije kao kod t-25 nego ima diskove...koji su morali biti zamijenjeni na 400 sati...:icon_hang:
neznam, neznam...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
E danas sam vlatka počastio sa zadnjim štop lampama i komletnim pretresom signalizacije , sada ponovo sija kao nova godina :icon_pidu:
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
To ja jedino radim dan-dva prije tehnickoga pa opet za par dana jedno po jedno otkazigva i do tehnickoga samo jedno prednje svijetlo sija i stalno u krug.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Ne dozvoljavam ja toliko zapuštanje , signalizaciju držim zbog sebe a ne zbog drugih i policije
Čak i na presi i beraču imam svu signalizaciju
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
tako i treba. i kod nas su jako ljudi nemarni po tom pitanju pa kad ih neko lupi djavo im kriv. to je nesto osnovno po meni za saobracaj. ja sam jedva izbegao nekoliko udesa zbog signalizacije kad nemaju
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Signalizaciju, volan i kočnice nastojim imati ispravnim isključivo zbog sebe, a u drugom planu je policija i ostali sudionici u prometu.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Sledeća akcija su kočnice , opasno se bavim idejom da ubacim diskove i disk pločice od auta umjesto onih doboša i obloga koje su jako nezgodne pošto problem temperature odnosno hlađenja mi pravi velike probleme
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Koji auto bi to zadovoljavao,tj koji tip auta?
Mozda bi sam traktor i kočio ali s nekom prikolicom pa ti stani
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Pa nebih baš rekao da bi bili slabi jer stoje prije reduktora , moram izračunati kada budem imao koliko je tu brzina osovine uračunavajući i reduktor i obim točka
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
pozdra svima cisto da se javim i da kazem da je vladimir zver za svoju snagu radi sam sa njim dosta u sumi od kad sam ga kupio i naucio sto je najbitnije covek dok se ne upozna sa ruskom masino i nezna sta je stroj hvala vam na pomoci oko dosta stvari koje sam procitao i pito na ovom forumu pratim vas koliko mogu i kad mogu pozdrav...
 

Najnoviji postovi

Na vrh