• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vodilice

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Pisali smo več o problemu na maloj vodilici da zablokira zvezda,izgleda da se kod moje huskice problem rešava sam od sebe.U tri dana sam potrošio oko 8 rezervara benza i nikakvog blokiranja više ko da se razlaufala.Kod tankanja stavim još kap ulja u rupicu i dosta.Moram i da pohvalim malu135 da sve lepše pjeva,jer nova nije htjela ič u obrtaje a sad ima pravi glas pa i pili za svoju snagu neverovatno dobro.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da li je rezanje vrhom vodilice bezbolnije za duromatik ili rolomatik ?


Vaš velečasni .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
Rolomatic svakako. Pogotovo ak je veliki lager unutra (veći promjer, sa 6 zakovica). Duromatic troši lanac ko lud. Čak i kad se pili gornjom stranom, od sebe.
O gubicima snage da i ne govorimo.
 
Posljednje uređivanje:

krezubica

Novi član
Tu od
4 Sij 2016
Poruka
14
hortech motorka, vodilica

tražim za hortech motorku vodilicu od nekog drugog proizvođaća pa me zanima ,jel našao sam danas oregon vodilicu koja ima približno iste rupe i za ulje,al nisam siguran da će biti dobro podmazivanje,ako se neko igrao oko toga ili zna koja bi odgovarala može javit,lijep pozdrav iz šćitarjeva
 

dady

Član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
141
Pozdrav. Kakva su vam iskustva s longlife, ozaki i willtek vodilicama prodavac mi tvrdi da longlife proizvodi Austrija...
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
969
Willtek koristim duze godina.
Kolko para tolko muzike
Kod nas taj wilek dodje 100kuna.
Nije bitna dimenzija niti duzina
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Te jefine su težje i china made
Pozdrav. Kakva su vam iskustva s longlife, ozaki i willtek vodilicama prodavac mi tvrdi da longlife proizvodi Austrija...
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Rolomatic svakako. Pogotovo ak je veliki lager unutra (veći promjer, sa 6 zakovica). Duromatic troši lanac ko lud. Čak i kad se pili gornjom stranom, od sebe.
O gubicima snage da i ne govorimo.
Za pile malih snaga rolomatic, za veće snage duromatic, 461 mi je došao s rollomaticom, malo nepažnje i ode vodilica, s duromaticom se to ne može dogoditi, sad imam duromatic gore i 5cm duži nego što je bio rolomatic, nema nikakvog gubitka snage. Nisam primjetio da se lanac nešto više troši, a recimo duromatic smo koristili godinama na staroj pili.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
Pa 461 se ni nemre osjetiti gubitak snage.
 

Najnoviji postovi

Na vrh