• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pada kiša opet.Danas već treći puta.Zapravo se i ne sjećam više postojili uopće koji dan a da nije padala.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jučer popodne kaže dežurni prognostičar da je moguć mali prelet oblačne mase preko naših krajeva iz Austrije,sa noći na utorak ,očigledno nekom treba pomoć,kada je noćas krenulo sa grmljavinom kod nas je bila opća mobilizacija,djeca se pomiješala i stisnula na jednom krevetu a vani je bio gotovo dan od munji,ovo nije bez vraga,ali barem nije bilo nikakve štete,sve sam isključio što radi na struju
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nije da mi je cilj dramatizirati,ali mislim da ulazimo u sezonu grijanja.

Kak mi je zimaaaaa.....nema više sjedenja u kučnom ogrtaču,ajmo se obući,čarape na noge,ma sve u kompletu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta vremenska prognoza - ovaj čas sam termostat stavila na 24 - i ne gasim dok se ne ugrijem tak da mogu skinuti ove tri majce koje imam na sebi.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Pada kiša opet.Danas već treći puta.Zapravo se i ne sjećam više postojili uopće koji dan a da nije padala.
Evo malo prouči čime se dotična gospoda bave,pa će ti biti jasnije zašto svaki dan kiša pada...
U Australiji su 2010 godine napravili poplavu sa svojom tehnologijom proizvodnje umjetne kiše...
http://weathermodification.com/
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A japanci su nad Tokiom za vrijeme olimpijskih igara napravili u sve dane vedro vrijeme bez oblačka na nebu.I bili su jako ponosni na to.Ili su to bili kinezi?.Ne,japanci,čini mi se.


Ja sam se pred pet -šest godina,kada je bilo aktuelno globalno zagrijavanje,ma ono je i sada - s vremena na vrijeme,prema potrebi se to izvlači i aktuelizira - zgrozila do gležnjeva kada je osvanulo jedno briljantno rješenje u naučnim krugovima - postavljanje golemih zrcala u atmosferu koja će odbijati sunčeve zrake i vračati ih u svemir.Lumena da ti pamet stane,na trošak čovječanstva uništavaju čovječanstvo.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kako ide ona pjesma, Vražje sile se trude da nas više ne bude,ali definitivno ovo sa vremenom nisu čista posla,večeras oko 19 :30 preletjele guske ali nisam mogao odrediti u kojem smjeru
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sunce!!! Sunce!!!! Sunce!!!
Materemi,toliko sunca učas se stvori da me potjeralo iz plastenika.Sva sam se oznojila dok si reko griotica (krašova sa višnjiom okupnom u šeriju,ili rakiji,da me kolješ neznam sad).
E ebajga,evo virnula sam ovčas kroz prozor i skrilo se.Nešt ko posamrljeno virucka,ali izgleda da ćemo se danas igrati skrivača.Odoh ja opet u plastenik - varljivo je to jesensko,nije ko ono predivno ljetno - kada te upeče,upeče te ko solarij,a ti zijevaš i hladovinu poiščeš i proklinješ ga i mrko gledaš ko da bi ga skinuo najradije sa neba......idem - nemam više nikakvog opravdanja ne odraditi još barem uru u plasteniku.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ma jesi li ti vidjela sunce ili ne kod mene oblačno cijeli dan pa nisi ti veća odmene da tebi bog da sunca a meni ni zraku
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
ma to joj je krv u glavu potekla kad se naprčila u plasteniku čupajući papriku...ili se opizdila glavom u konstrukciju...:icon_e_biggrin:
peace johaba, peace...:icon_butt:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kaje dečeci,opet zavist i jal,a? Kad budete vi tako mili i dragi i ljupki ko ja,bude i vama nešt zasjalo.Možda i sunce čak. :icon_wink:
Mrgudi! :icon_axe: :(hi):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma naravno da može - u mojoj mračnoj duši sija uvijek - ajd,nije mračna uvijek,samo dok smišljam opačine.:icon_madu::icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dečko,tako se govori - nisi ti sam tak bez veze na mojoj listi prijatelja.Pusek na nosek. I u čelo_Onakva na cmok.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Idem sada kući sa posla,pa to uopće nije za voziti,to potoci teku po cesti koliko ima vode.Sve se bojim da bu opet poplave.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
I mi vam malo šaljemo, vi ste navikli na to :icon_wink:

 

Najnoviji postovi

Na vrh