• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
176
Šteta da ove godine nije +38, dva tjedna bez kiše itd. Već bi bili puni naslovi i bombardiranje kako zemlja gori. Realno ovo je najhladnije ljeto zadnjih 20 god. Ali i ovo su klimatske promjene, jer nema ljeta, dok je u ljeti vruće onda je CO2 kriv...Najbolje ne čitat te gluposti. Joe Biden je onaj koji je vikao na sav glas ,,cijepi se i nečeš dobiti covid,, a teoretičari zavjere su govorili da cjepivo ne zaustavlja prijenos virusa. Joe Biden opet nešto viče a za njim svi ostali EU birokrati.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
1 km od sajmišta u Komendi.

l_545867365464024_594262902893622_6179908483093516517_n.jpg

kod kolege 100 m od crkve

poplava-obcina-komenda-875x500.jpg
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
Ako je ko posjjetio sajam u Komendi, to je potok koji ide uz sajmište.
Tu ide voda sa šireg teritorija Krvavca, teren je šljunkovit i ta voda obično nestane u šljunku, pa nije iskopala dublju strugu.
Tu so česte poplave, ali u rangu niže od gumene čizme na najnižim djelovima dvorišta.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Nemrem vjerovati da potok može napraviti takvu poplavu
Ja sam mislil da je to sve skupa povezano na tok Save
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,503
Prijatelj mi radi u JP održavanju puta u Kranju, poslao poruku ništ strašno. Ali on to da niko ne brine zbog njega, a poslije će reći kako je.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Stari dio grada, kak i u večini naših metropola, a onda su se građani spustili u nizine i proširili grad
 

Najnoviji postovi

Na vrh