• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
mene više muči kaj bude sneg zakuhal u zimi...
alergičan sam na klimatske promjene, pa kaj ako i jesu...sunce sija, vruće je, ebeš ga ako je par stupnjeva više ili manje, nebu se zato niš dogodilo...tuča je padala i prije, toranada su se delala i prije, vetar je puhal i prije...i ono najgore, kad mi zbog poplava u Karlovcu pričaju o klimatskim promjenama...pa sunce vam žarko, najveća je poplava u Karlovcu bila u 9. mjesecu 1939. godine, druga po redu u 6. mjesecu 1966....a sve ove koje su uzrokovale KLIMATSKE PROMJENE im nisu bile ni do koljena...ali, tada nije bilo interneta, ni mobitela, niti medija koji odmah moraju sve prenapuhat...
mene bude izduralo tak kak je, a kaj bude posle mene, baš me zaboli...prilagodit će se ljudi, neki bolje, neki lošije, ali svet bude išal dalje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh