• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Stala kiša, več i sunce ugrijalo.

Bogo mi JO, bila si u pravu, nema te ni u snovima.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kad mislite mene otpeljati kod tog korena , samo me navlačite po štagljima i garažama
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kad te više zanimaju željezni proizvodi nego lijepe i zgodne kaj vele "izvolite":x: najavi se kad si u blizini !!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Samnom si bil triput, sad nek te Željac vodi.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Oooo,,, jeboga više ovo,,, ama ovo je katastrofa,,, kiša,,, kiša i samo kiša,,,,
pšenice nisu pžnjevene, i ono što je požnjeveno je oklilo,, tritikale,,,, nesmijem ni da pogledam,,,ovo ja nisam zapamtio a imam tih nekih solidnih godina,,, pa masa trava za sjenažu nije skinuta,,,čemu ovo vodi,,, ma ako je i od boga ,,, previše je,,,
il je do Rusa :icon_pall:,,, ako je do njih,,, ma nek su im Vatreni ****** znanje,,,:(envy):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
P1010017.jpg


P1010018.jpg


Nije Snješko Bijelić,,,,, garant,,,,:icon_mrgreen:
A koji je Bijelić,,,, otvaram kladionicu:drink::(::icon_sad::eek:
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Ja bi rekao Zetor bjelič zar ti ga nije žao ostavit vani
da se smrzava???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ništ mu nebu, kak nije ni ovome bilo





A s ovim su se djeca igrala
Na kraju napravili iglu, doduše s rupicama. ali poslužil je njima za igru :(clap):


 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Ja bi rekao Zetor bjelič zar ti ga nije žao ostavit vani
da se smrzava???

ama žao je meni,, al takve su okolnosti,, jedino me snijeg iznenadio ko naše cestare (ma vala otkud snijeg u decembru ???:biggrin:)
nadam se da se nebude prehladio,, dao sam ja njemu šolju "zelenog čaja":icon_rofl:

Jel sniješko 7011 ?
da je bogdom,, al nije već 50**
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
878
okolica karlovca kordun, lagana solika par sekundi, skoro mi je kosa otpala sa glave, pa kuda ćeš na puni cvijet, sva sreća ovog puta je sve dobro svršilo
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777
I kod mene prva tuča ove godine (okolica Velike Gorice) negdje oko 15 sati, a kasno popodne prekrasna duga isto prva koju sam vidio ove godine.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Ima netko ovakvu ili slicnu vremensku stanicu?
Zanima me preciznost, jel se isplati ili bolje pratit po starinski s kisomjerom i termometrom.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Koristim samo Rain Alarm..i sasvim je dovoljna.
 

Najnoviji postovi

Na vrh