• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Kod nas za ova tri dana palo 2 kapi kise, al doslovno.
A najavljivali su lijepu kisu.
A trebamo kisu ko ozebli sunce.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
A kod mene je davno ovako bilo da stalno poraša, a već bi trebalo i kositi prve otkose, nadam se da će pustiti ovaj tjedan.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Zovu rekordne temperature kod mene za ovu sezonu i oluje, znači moglo bi bit šuša u kombinaciji sa ledenim granatama
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
E da oce men malo naletit
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,947
Jučer kod mene...

32 u hladu, 42 na suncu...


Prekjučer 3 stupnja po noći bilo...

Ja se divim tim biljkama kako to prežive.



Screenshot_2022-05-21-14-01-18-821_com.softwise.PinovaDoc.jpg
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Karlovac i okolica opet ostali suhi. Pošto nema sljedeći tjedan neke prognoze za oborine, ne piše nam se dobro. Nije kritično ali nije ni dobro.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,890
Kod nas uz kiša bila tuča. Bratiću na automobilu popucala prva šajba, na momente došla veličine oraha. Kako ste drugi prošli? Koliko sam gledao oluja išla uz samo granicu, kako je bilo u Sloveniji?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Vidim prema VŽ da je nebo crno. Za sad suho
 
Na vrh