• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Welger AP 52

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
Jucer balirao,i nesto mi trga lijevu stranu spage,gledano iza balirke...

Posto sam bio sam nisam mogao utvrditi sta je na licu mjesta,ali kako sam vidio da mi je potrosen dole buzir ili onaj krug gdje se spaga provlaci do igala,vidi se da je napravila spaga utore,jel imao ko slicnih problema?
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Jesam ja na ap 42, probaj ga nekako zakrenuti da ti spaga ne dolazi na taj usjeceni dio. A moze ti biti i do lose namotane spage u klupko pa ga otkine.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,276
Jucer balirao,i nesto mi trga lijevu stranu spage,gledano iza balirke...

Posto sam bio sam nisam mogao utvrditi sta je na licu mjesta,ali kako sam vidio da mi je potrosen dole buzir ili onaj krug gdje se spaga provlaci do igala,vidi se da je napravila spaga utore,jel imao ko slicnih problema?

Pogledaj točkiče na iglama,, znaju se potrošiti do osovinice i zarezivati špagu,,
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
Hvala na odgovorima,sad trenutno nemam vremena,ali ovih dana cu zamjeniti utor kroz koji prolazi spaga i pregledati tockice na iglama...
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
prijatelji forumasi nakon 3 godine i ja rijesi lijevu stranu na balirci, svakih mozda 15 do 20 bala odveze jednu iili dvije,dolazilo je majstora svi su govorili i mijenjali kape na drzacima, mada su i moji drzaci bili dobri ali eto sumnjalo se kobajagi na kvalitet,pa je i dalje opet odvezivala nead nakon 20 jedno dvije itd,zamjenim petljac sumnjalo se na njega,ali i dalje je zezala,majstor podesi i dodavace i sve ok na mjestu proba veze sutredan odem u njivu ista stvar,vec sam dobi cir na zeludcu.vise mi se nije isplatilo placati majstore.odlucim da nadjem vozaca da mi vozi traktor a ja da posmatram balirku i vezace. nakon nekoliko krugova balirka je uletela u veliku masu i odjednom sa metala dole na platformi gdje se naslanja spaga a sastrane ima on zica spade spaga petljac odradi svoje neuhvati obje spage napravi samo jednu kukicu i izadje nesvezana bala.odmah sam prekinuo baliranje skinuo taj metal sa dvije matice 13 kljuc otisao do radionice taj mali metal navario produzio ga oko 2 mm i ponovo malo obradi da nema ivica ,postavio i vratio nazad .taj dan balirka napravila 450 komada bala nijednu nije odvezala.za sada dobro vidjecu sta ce biti u buducnosti ali smatram da je taj metal pravio problem tj masa veca skidala kanap sa njega i petljac nije hvatao obje kanape i nije vezao.
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
Novi problem sa vezanjem desne strane,nece da mi spagu skine sa onog lima sto je kao svo L,samo kontra,onda mi napravi dva cvora i pukne spaga,ako ne napravi dva cvora onda od naspanovanja pukne,jel imao ko taj problem?
 

jusa93

Novi član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
15
ORAČ1 jel mislis na ovo zeljezo i ja stalno imam taj isti problem ,
33745333_10212242945725764_6580274451663814656_n.jpg


dakle odradio sam isto kao ORAČ1 i ljudino velika ti hvala ziv i zdrav bio , bilo me je vise sramota naroda, a i dotuzilo mi vise majstore placati , imao sam taj isti problem ,dns uradio oko 360 bala ni jedna da se odveze..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh