• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

WELGER

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
ja sam odlicno proso platijo sam je 600€ u nemackoj 100€carine i nesto prvoza dovezo sam jos i traktor i kosacicu a prevoz 1500€ na sve to

vidjeces kako si prosao kad pocnes da radis. masina koja dobro radi nije skupa da je ne znam ti koliko para, a ko zeza i vise ih ne sveze nego sveze onda je skupa i da si je djaba dobio. sretno u radu sa tom masinom. postavi koju sliku da je vidimo.
 

temsi97

Novi član
Tu od
7 Svi 2012
Poruka
17
trebam pomoc imam welgera ap 42 i trebam dijelove na hederu,oni zaobljeni limovi preko kojih ide sijeno , polomljeni su i trebam nove,dali iko zna koja je cijena,i gdje se mogu nabavit
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Drug cijena ti je 10-15 KM kako gdje. Trebalo bi da ima u svakoj prodavnici dijelova poljoprivrednih masina.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Imam pitanje, jučer sam prisustoval jednom baliranju sa balirkom welger delta 2500, jel zna neko nešto o njoj jer sam prvi put videl taj model.
 

Dodo

Novi član
Tu od
23 Kol 2016
Poruka
1
Welger rp12

Pozdrav jel netko zna gdje bi nasao sistem cjeli za balirku welger rp12 za vezanje mrezom imam samo spagu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: Welger rp12

Originalni sistem jako teško u zadnjih dvadesetak godina samo jedan bil za prodati cijena bila 300 eura ali sam zakasnil . Može se pripasati od DF-a ali puno problema pa neisplativo .
 

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Kolege,za par dana bi trebala da mi stigne welger ap45.

A do sada nisam radio sa presom,pa o cemu treba povesti racuna prilikom rada.
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Drugari u dilemi sam neznam sta da radim.posedujem presu welger ap 52 u solidnom stanju dobra je ali sad mi jedan prodavac nudi internacional 435D sa RS vezacima isto tako u solidnom stanju , e sad u dilemi sam dali da mijenjam da prodam wegera i kupim internacionala,ponavljam obje prese su u dobrom stanju.
 

mile28

Novi član
Tu od
22 Sij 2018
Poruka
6
mozel mala pomoc. imam presu welger 41, i imam problem nece da mi odsijeca jednake bale. jedna veca jedna manja. neznam u cemu je problem.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Nisi baš pojasnio. Dali ti jedna strana bale kraće a druga duža, ili su kompletne bale različite dužine. Ako je ovo drugo..imaš onaj nazubljen kotačić po kome klizi ona ruka koja određuje duljinu bale. ili su zubići na kotačiću istrošeni,ili zubići na ruci, a može biti da je popustila opruga koja drži tu ruku.
 

mile28

Novi član
Tu od
22 Sij 2018
Poruka
6
kupio sam presu skoro pa se ne snalazim najbolje sa podesavanjem bala.
kompletne bale razlicite duzine.
a bude i bala na kojima je jedna strana duza od druge.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Onaj prednji dio koji se nevidi na slici skineš sa osovine, skineš oprugu, i odvrneš ovu maticu gdje ona klizi po zubima. tj. ideš obrnutim redom, prvo matica da se skine desna polovica velike podloške, unutra ostane zupčasti valjčić, kojeg po potrebi zamjeniš, a lijevu stranu gdje je također velika podloška nediraš.
 

mile28

Novi član
Tu od
22 Sij 2018
Poruka
6
ok, znam za taj dio gdje zupcanik ali neznam kako na drugoj strani da skinem, probao sam da izbijem onaj bolcn ali neide i probao sam da ga odvrnem nemoze ni to.
 

Najnoviji postovi

Na vrh