• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Za mene nisu šoferi koji motaju volan na mjestu

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
A kaj je s onim dok okrecemo traktor na kocnici?
Ja sa kultivatorom 4 reda ili sa sijacicom njega okrecem u mjestu i taman mi zalazi u redove koje treba bez minimalno gazenja..
539 je u pitanju..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Ne mozes usporedjivat 539 koji se ljulja sa kultivatorom, i neku kvrgu sa tonom tegova, prednjom vucom i sirokim gumama. Ali i zato ima rjesenja
Od druge minute pocinje zanimljivo

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=4PuN-JZnIZI[/YT]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
NH, znaš li koliko košta održavanje Supersteera?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Moj ima oko 4500 sati i do sad 0 kn. Osim sto drukam u 3-4 mazalice vise. Kad se rasklima bit ce par piksi vise.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Mene je instrukor učio da nikad ne kočim u zavoju, nego prije i nikada kroz zavoj u leru ili sa stisnitim kvačilom.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj je sa Puknutim jel je okretal volan u mjestu ili nije kočil kad je nestal ??
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Mora da mu rucna ne dela,,,
Je*ene su te kineske tipkovnice, ccc,,,:icon_confused:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
50 posto svih vozača su sileđije i zbog takvih majstori imaju posla,da se nitko ne uvrijedi,jer trgaju se svi traktori ali velikom dijelu je kumovala teška noga i luda glava
 

Najnoviji postovi

Na vrh